Specialist consultation

Request specialist advice and a demonstration of the platform

Thank you for contacting

Kyiv office Kinstellar

(Русский)  

 

Task

kinstellar_photo4 kinstellar_photo3

(Українська) Київський офіс компанії

(Українська) Київський офіс, що знаходиться в ТРЦ “Gulliver”, запущений в 2016 році командою висококваліфікованих юристів з багаторічним досвідом роботи над великими угодами в різних секторах бізнесу України.
В роботі над оснащенням київського офісу нами виконано проект електроживлення, освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом),а також системи охоронної сигналізації.

Офіс в Києві є інтегрованою частиною регіонального охоплення Kinstellar і забезпечує постійне обслуговування клієнтів в ключових спеціалізаціях компанії. Київська команда Kinstellar сильна в галузі вирішення спорів корпоративного права, M&A, банківської справи та фінансів.
Наша компанія Advansys очікує, що в такий динамічний та мінливий час для України київський офіс Kinstellar підвищить конкуренцію та, як наслідок, якість послуг на ринку юридичного бізнесу нашої держави.

kinstellar_photo4 kinstellar_photo3

(Русский) Киевский офис компании

(Русский) Киевский офис, находящийся в ТРЦ “Gulliver”, запущенный в 2016 году командой высококвалифицированных юристов с многолетним опытом работы над крупными сделками в различных секторах бизнеса Украины.
В работе над оснащением киевского офиса нами выполнен проект электропитания, освещения, структурированной кабельной системы, систем безопасности (видеонаблюдение, система контроля и управления доступом), а также системы охранной сигнализации.
Офис в Киеве является интегрированной частью регионального охвата Kinstellar и обеспечивает постоянное обслуживание клиентов в ключевых специализациях компании. Киевская команда Kinstellar сильна в области разрешения споров корпоративного права, M & A, банковского дела и финансов.
Наша компания Advansys ожидает, что в такой динамичный и изменчивый время для Украины киевский офис Kinstellar повысит конкуренцию и, как следствие, качество услуг на рынке юридического бизнеса нашего государства.

Decision
Systems
(Українська) Система електроживлення
(Українська) Система електроосвітлення
(Українська) Структурована кабельна система
(Українська) Система відеоспостереження
(Українська) Система контролю та управління доступом
(Українська) Система охоронної сигналзації
Works
(Українська) Виконання проектної документації
(Українська) Виконання монтажних робіт
(Українська) Виконання пуско-налагоджувальних робіт
 
(Українська) «АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
One of the best sports complexes in Ukraine - Liko Sports Center
A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - one of the biggest IT-companies in Europe that has headquarter in Kyiv.