Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста і демонстрацію платформи

Дякуемо за звернення

Впровадження інженерних систем

Впровадження інженерних систем для об'єктів нерухомості включає повний комплекс послуг від створення концепції до безпосереднього монтажу та налагодження. Результатом послуг по впровадженню інженерії є якісно та ефективно працюючий об'єкт, який відповідає нормам та вимогам в будівництві, а також задовільнює вимоги замовника.
Найважливішим етапом енергетичного консалтингу є проведення ретельного аналізу вихідної ситуації на об'єкті. До уваги береться паспортна документація з технологічного устаткування, статистичні дані по витраті енергетичних ресурсів, проектні розрахунки, креслення, тощо. Основними параметрами при проведення аналізу є вимірювання, які проводяться за допомогою спеціального обладнання: тепловізору, люксметру, анемометру, пірометру та ін. На основі проведеного збору і аналізу даних створюється фундамент для визначення потенціалу енергетичної ефективності і розробки програм комплексного енергозбереження.

Енергоконсалтинг

Енергетичний консалтинг дозволяє знайти правильний шлях економії енергоресурсів, виявити першочергові заходи і розробити перспективну програму енергозбереження для нерухомості в цілому. Енергетичний консалтинг - ефективний інструмент оптимізації інженерних систем для об'єктів нерухомості!
Впровадження
Аудит технічних рішень та розробка ТЗ являється підгрунтям для подальших вишукувальних робіт.
Як заощадити до 50% експлуатаційних витрат?
Отримайте безкоштовну консультацію від нашого фахівця
24 серпня 2016 року «Віннер Груп Україна» підписала договір про наміри із брендом Bentley на території України. BENTLEY KYIV – тепер єдиний офіційний дилер з продажу та сервісу Bentley на території України.
Офіс компанії знаходиться в БЦ "Парус" в м. Києві.
Дмитро Швачко, керівник відділу ОВІК ТОВ «ЕДВАНСІС ГРУП». Інженерні мережі ОВІК виробничого підприємства можуть займати від 30 до 70% загального енергоспоживання. Відповідно, підвищення рівня енергоефективності безпосередньо випливає на рентабельність та конкурентоздатність виробництва.
25.11.2019
Вентиляція є обов’язковим елементом комплексу інженерії на об’єктах комерційної нерухомості всіх типів. Проектування системи необхідне на виробничих підприємствах, станціях технічного обслуговування, закладах громадського харчування, офісних приміщеннях, торгівельно-розважальних центрах та ін. Припливно-витяжні системи забезпечують необхідний повітрообмін (згідно розрахунків по ДБН та інших критеріях), видалення шкідливих речовин до оптимального чи допустимого рівня гранично-допустимих концентрацій, здоровий мікроклімат в робочій зоні та громадських закладах, що в свою чергу завжди веде до підвищення продуктивності праці та приємній атмосфері всередині закладу.
25.11.2019
ТРЦ на Лівому березі м. Києва
09.04.2019
OpenMind - це бізнес-захід для інвесторів, девелоперів, власників нерухомості, а також інших учасників, зацікавлених в сфері інвестицій в нерухомість
25.02.2019