Задати питання
Замовити дзвінок
Тип завдання
Вибрати
  • Інженерні системи для будівель
  • Інженерні системи для приміщень
  • Промислові електростанції
  • Інше
Контактні дані
Підписатися на розсилку
Тема дзвінка
Вибрати
  • Інженерні системи для будівель
  • Інженерні системи для приміщень
  • Промислові електростанції
  • Інше
Контактні дані
Підписатися на розсилку

Впровадження інженерних систем

Впровадження інженерних систем для об'єктів нерухомості включає повний комплекс послуг від створення концепції до безпосереднього монтажу та налагодження. Результатом послуг по впровадженню інженерії є якісно та ефективно працюючий об'єкт, який відповідає нормам та вимогам в будівництві, а також задовільнює вимоги замовника.
Замовити
Найважливішим етапом енергетичного консалтингу є проведення ретельного аналізу вихідної ситуації на об'єкті. До уваги береться паспортна документація з технологічного устаткування, статистичні дані по витраті енергетичних ресурсів, проектні розрахунки, креслення, тощо. Основними параметрами при проведення аналізу є вимірювання, які проводяться за допомогою спеціального обладнання: тепловізору, люксметру, анемометру, пірометру та ін. На основі проведеного збору і аналізу даних створюється фундамент для визначення потенціалу енергетичної ефективності і розробки програм комплексного енергозбереження.

Енергоконсалтинг

Енергетичний консалтинг дозволяє знайти правильний шлях економії енергоресурсів, виявити першочергові заходи і розробити перспективну програму енергозбереження для нерухомості в цілому. Енергетичний консалтинг - ефективний інструмент оптимізації інженерних систем для об'єктів нерухомості!
Замовити
Впровадження
Аудит технічних рішень та розробка ТЗ являється підгрунтям для подальших вишукувальних робіт.
Як заощадити до 50% експлуатаційних витрат?
Отримайте безкоштовну консультацію від нашого фахівця
Консультація
24 серпня 2016 року «Віннер Груп Україна» підписала договір про наміри із брендом Bentley на території України. BENTLEY KYIV – тепер єдиний офіційний дилер з продажу та сервісу Bentley на території України.
Офіс компанії знаходиться в БЦ "Парус" в м. Києві.
OpenMind - це бізнес-захід для інвесторів, девелоперів, власників нерухомості, а також інших учасників, зацікавлених в сфері інвестицій в нерухомість
25.02.2019
Тренд на «зелене» будівництво бере свої початки ще з початку першої енергетичної кризи 70-х років минулого століття. Коли ціна на енергетичні ресурси змусила всіх звернути свою увагу на важливість проблеми енергозбереження
16.10.2018
Думка комерційного директора Advansys Олександра Зміхновського
«ДЛЯ УСПІШНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВОГО ЦЕНТРУ ВКРАЙ НЕОБХІДНО НЕ ТІЛЬКИ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЯКІСНИЙ МІКРОКЛІМАТ, ГРАМОТНО ПІДІБРАТИ СВІТЛО, ХОРОШЕ ОЗВУЧЕННЯ і СИСТЕМУ ВІДЕОЗОБРАЖЕННЯ, АЛЕ ТАКОЖ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ ЇХ ЗОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ»
28.09.2018
«СЬОГОДНІ ПЕРЕД ПРОЕКТУВАЛЬНИКАМИ СТАВИТЬСЯ КІЛЬКА ЗАВДАНЬ. СЕРЕД НИХ - ДОСЯГТИ МАКСИМАЛЬНОЇ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ СПОРТИВНОГО ЦЕНТРУ, ТОБТО ЗНИЗИТИ СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГОРЕСУРСІВ, ЗБЕРІГШИ ПРИ ЦЬОМУ КОМФОРТНІ УМОВИ ПЕРЕБУВАННЯ У ПРИМІЩЕННІ, І СКОРОТИТИ ТЕРМІН ОКУПНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙ »
21.04.2018