Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Блочно-модульні котельні – це окремі автономні транспортабельні установки або блоки установок, які укомплектовані всім необхідним опалювальним обладнанням. Їх можуть встановлювати окремо, можуть прилаштовувати. Використовують для опалення та гарячого водопостачання різних об’єктів. Це промислові та офісні будівлі, виробничі споруди, складські приміщення, приватні будинки.

У модульних котельних використовують газові, твердопаливні котли та пелетні котли різної потужності. Вони разом з іншим обладнанням і автоматикою розміщуються в контейнері, який можна легко переміщати, транспортувати і підключати до різних систем опалення. Корпус контейнера блочно-модульної системи металевий, цілісний, а також він утеплений та пожежобезпечний.

Блочно-модульні котельні-високоавтоматизовані, вони здатні забезпечити постійну роботу для всього обладнання і не вимагають присутності людей. Автоматика таких блоків створює умови для роботи котлів в потрібному режимі температур, на нього впливають погодні умови. Модульний блок обладнаний спеціальними системами безпеки, які здатні запобігти аварійним ситуаціям.

Модульні котельні мають компактні розміри, що дає можливість транспортувати їх різними способами. Блочно-модульні котельні покупець отримує у зібраному вигляді. Що стосується необхідних додаткових робіт, до них можна віднести: підключення до системи опалення, монтаж димоходу і підключення електроенергії. Це значно знижує витрати на обігрів будь-якої будівлі. Серед покупців міст України, більш затребуваними є модульні системи з твердопаливними котлами та пелетними котлами. Їх замовляють і купують значно більше в порівнянні з газовими. В якості твердого палива використовують дрова, вугілля, тирса, пелети, брикети. І це не дивно, так як дане біопаливо має невисоку вартість, що в кінцевому підсумку значно зменшує витрати на опалення.

В залежності від використовуваного палива блочно-модульні котельні поділяються на:

  • Модульні котельні на твердому паливі
  • Котельні на дизельному паливі
  • Газові модульні котельні
  • Комбіновані модульні котельні

Переваги БМК:

  • Широкий діапазон потужностей;
  • Компактність;
  • Швидкість монтажу на об’єкті;
  • Відсутність необхідності прив’язки до існуючої архітектури будівлі.
Збірка актуальних Законів України, стандартів та норм з енергоефективності. Обирайте та завантажуйте необхідну інформацію.
2022-07-09 11:57:13