Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

У сучасних реаліях окремої уваги заслуговує мережева інфраструктура та її наповнення. Інформаційні технології за їх нинішнього рівня проникнення в наше повсякденне життя давно стали невід’ємною складовою будь-якого бізнесу, крім того, далеко не найменш витратною. IT складова будь-якого бізнесу з кожним днем ​​стає дедалі технологічнішим. Активне мережеве обладнання та обладнання архітектури уніфікованих комунікацій стали невід’ємною частиною офісу, без яких функціонування бізнесу неможливе. Сьогодні це розподільні мережі, системи обробки та зберігання даних, системи резервування, бездротові мережі, системи відеоконференцзв’язку та системи для забезпечення спільної роботи. Мультимедіатехнології у свою чергу є ефективним інструментом маркетингу, який дозволяє досягти успіху набагато швидше.
Обслуговування мереж потребує високої кваліфікації персоналу та як наслідок високих витрат на їх утримання та регулярне навчання. На сьогоднішній момент перед керівництвом будь-якого рівня постає питання про оптимізацію витрат та зниження витрат на підтримку непрофільних завдань бізнесу. Аутсорсинг послуг з обслуговування та підтримки ІТ-інфраструктури, і покликаний вирішити завдання зниження витрат на вашій ІТ компанії. Легко оцінити переваги від використання зовнішньої компанії для вирішення завдань IT наочно поглянувши на статті витрат, які характерні для власного IT-відділу:

  • Бюджет заробітних плат IT-відділу та пов’язаних з цим податкових відрахувань.
  • Бюджет регулярного профільного навчання працівників.
  • Медичне страхування, відрядження та пов’язані з ними витрати.
  • Офісний простір та робоче місце співробітників, які опосередковано впливають на успішність бізнесу.
Сучасна система електропостачання є складним комплексом технічних засобів призначених для забезпечення споживачів електричною енергією
2022-06-24 15:50:46
Кабельна система сучасного об'єкта нерухомості забезпечує об'єкт електричним струмом, який дає можливість роботи всіх систем будівлі.
2022-06-23 12:32:48