Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Складний комплекс систем опалення, вентиляції та кондиціювання завжди вимагає від інженерів високої кваліфікації та відповідальності. Етап впровадження всіх інженерних розділів обов’язково передбачає попередній підбір технічного рішення та проектування системи. Від правильно спроектованих систем залежить енергоспоживання об’єкту в цілому та комфортні умови роботи працівників.

Вищезазначені системи завжди розглядаються в комплексі через взаємозалежність їх вихідних параметрів при проектуванні. Що це означає?

Наприклад, кількість теплонадходжень від системи опалення буде впливати на потужність нагрівача припливного повітря в системі вентиляції, а кількість тепла, що видаляється разом з витяжним повітрям має бути компенсована за рахунок системи опалення. Система кондиціювання може працювати в реверсному режимі в холодну пору року тим самим зменшуючи навантаження на систему опалення. В деяких випадках в систему вентиляції доцільно інтегрувати канальні кондиціонери або використати «даховий кондиціонер», його ще називають «руфтопом», який разом з охолодженням повітря буде виконувати функцію загально-обмінної вентиляції. Таких прикладів взаємозалежності між системами можна привести багато, саме тому системи ОВіК потребують комплексного та грамотного підходу при підборі технічного рішення для їхньої реалізації на кожному з об’єктів.

Впровадження інженерних систем компанією Advansys Group завжди розпочинається з глибокого аналізу об’єкту, а професійний колектив завжди в змозі запропонувати тільки максимально якісні та перевірені рішення як на етапі проектування, так і на етапі реалізації даного комплексу інженерних мереж. Правильно скомпоновані системи опалення, вентиляції та кондиціонування забезпечать комфортні умови перебування працівників на робочих місцях, здоровий мікроклімат та високу продуктивність праці. Але останнім часом все більш гострою стає проблема енергозбереження та зменшення шкідливих викидів. Системи вентиляції та тепло-холодопостачання заключають в собі великий потенціал для впровадження енергоефективних рішень, адже займають найбільшу частку в загальному енергобалансі будівлі. В США та Європі діють інститути та спілки, що займаються цим питанням (ASHRAE, Eurovent і т.п.), в Європейському Союзі видаються все нові директиви, норми та вимоги щодо енергоефективності в цілому та обладнання, яке використовується на об’єктах комерційної та житлової нерухомості.

Спеціалісти компанії Advansys Group володіють кваліфікацією на рівні сучасних стандартів та вимог в галузі кліматичних систем. Сьогодні ми пропонуємо максимальний комфорт в поєднанні з ефективністю, технічних рішень, що впроваджуються для надання максимальної вигоди для замовника!

Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54
Вентиляція є обов’язковим елементом комплексу інженерії на об’єктах комерційної нерухомості всіх типів. Проектування системи необхідне на виробничих підприємствах, станціях технічного обслуговування, закладах громадського харчування, офісних приміщеннях, торгівельно-розважальних центрах та ін. Припливно-витяжні системи забезпечують необхідний повітрообмін (згідно розрахунків по ДБН та інших критеріях), видалення шкідливих речовин до оптимального чи допустимого рівня гранично-допустимих концентрацій, здоровий мікроклімат в робочій зоні та громадських закладах, що в свою чергу завжди веде до підвищення продуктивності праці та приємній атмосфері всередині закладу.
2019-11-25 11:55:23
З чого складається ефективне будівництво? Як його можна спрогнозувати та отримати результат у відповідності за планом? Розробка інженерної концепції!
2022-05-23 22:42:40
Тренд на «зелене» будівництво бере свої початки ще з початку першої енергетичної кризи 70-х років минулого століття. Коли ціна на енергетичні ресурси змусила всіх звернути свою увагу на важливість проблеми енергозбереження
2018-10-16 14:47:14