Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Advansys Group підтримує талановитих студентів України, які вивчають «Енергетичний менеджмент»
Advansys Group підтримує талановитих студентів України, які вивчають «Енергетичний менеджмент»

10-12 квітня 2023 року компанія Advansys Group стала одним із спонсорів  Відкритої університетської студентської олімпіади з дисципліни «Енергетичний менеджмент», організованою Національним технічний університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та привітала талановитих студентів провідних вищих навчальних закладів.

В олімпіаді прийняли участь більше 30 майбутніх бакалаврів та магістрів, які здобувають освіту за спеціальностями 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 144 «Теплоенергетика» у провідних навчальних закладах України. Зокрема у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національному університеті «Одеська політехніка», Національному Технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», Національному технічному університеті  «Дніпровська Політехніка» та інших.

На знак підтримки активності, зацікавленості і наполегливості у засвоєнні теоретичних та практичних знань – всі учасники заходу отримали від Advansys Group цінні подарунки у вигляді електронних сертифікатів на популярному в Україні маркетплейсі.

Між компанією Advansys Group та Національним технічним університетом України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» діє Договір про співпрацю, що передбачає співробітництво з організації спільних заходів, спрямованих на залучення та розвиток активної молоді.

Олександр Зміхновський, співзасновник та керуючий партнер групи компаній Advansys Group, зазначив у звернені до учасників олімпіади:  «Я впевнений, що Ваша зацікавленість та наполегливість у навчанні є запорукою розвитку технологій у сфері енергозбереження. Віримо в те, що для Вас будуть відкриті широкі перспективи у наукових центрах та передових компаніях України, які працюють над проблемами енергоефективності. Разом ми зробимо більшим свій внесок в енергетичну безпеку України».

На сьогоднішній день енергозбереження та впровадження інновацій в енергетичному секторі - це головна топ тема у всій Європі, і наше рішення Advisor SCADA визвало неабияку зацікавленість та було позитивно сприйнято серед учасників заходу.
2022-10-17 16:31:25
Компанія Advansys Group прийняла участь в якості партнера в міжнародній виставці EXPO Real 2022, що проходила з 04.10.22  по  06.10.2022 в місті Мюнхен, Німеччина.
2022-10-21 15:15:01