Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Сонячні електростанції від Advansys – офіційного дилера Рентехно!
Сонячні електростанції від Advansys – офіційного дилера Рентехно!

Сонячна енергетика є однією з найбільш перспективних галузей світової енергетики в світі. Завдяки дії «зеленого» тарифу громадяни України мають можливість використовувати сонячні електростанції як для досягнення певної незалежності від зовнішніх електричних мереж, так і для примножування власного капіталу.

Компанія Advansys підтримує світові енергоефективні тренди, і в свою чергу в 2014 році організувала департамент альтернативної енергетики, який успішно реалізовує проекти будівництва приватних та комерційних сонячних електростанцій.
Так, за час існування напрямку альтернативної енергетики, було введено в експлуатацію більше 50 сонячних електростанцій. В компетенцію фахівців альтернативної енергетики компанії входить не тільки впровадження та запуск сонячних електростанцій. Компанія надає послуги по супроводженню Замовника на всіх стадіях реалізації проекту, починаючи від підготовки концепції і закінчуючи оформленням документів та підписанням договорів на “Зелений тариф” при варіанті мережевої сонячної електростанції.
Накопичений досвід та ресурсний потенціал компанії Advansys дали можливість вийти на новий рівень розвитку та заручитись підтримкою однієї з найпотужніших компаній галузі – компанії Рентехно.
В 2017 році Advansys стала офіційним дилером групи компанії Рентехно в центральному регіоні України
«Рентехно» спеціалізується на проектуванні та впровадженні інженерних рішень з використанням відновлювальних джерел енергії для великих промислових сонячних електростанцій, а також являються офіційними дилерами лінійки одних з найпопулярніших брендів комплектуючих для сонячних електростанцій.
Партнерство з ГК «Рентехно» гарантує клієнтам Advansys легальні та відкриті поставки обладнання та комплектуючих для будівництва якісних сонячних електростанцій. Замовники Advansys завжди отримують офіційну гарантію, сервісне обслуговування, та післягарантійну підтримку.

Філософія компанії Advansys – надавати послуги, які приносять максимальну вигоду клієнту. Адже інвестиції, вкладені в відновлювану енергетику приносять прибуток на довгостроковому етапі експлуатації.
Фахівці Advansys завжди готові надати кваліфіковану консультацію!
+38(067)467-99-84,
‎+38(044)223-10-19
manager@advansys.com.ua

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54