Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

FC "Advansys" перемогла в першому матчі White Fest

Наша компанія Advansys підтримує здоровий спосіб життя та намагається постійно брати участь у заходах, які підвищують популяризацію спорту та футболу зокрема.

В поточному році команда FC “Advansys” знову бере участь у футбольному турнірі White Fest 2017 в рамках чемпіонату з футболу “Football Seasons”.
27 листопада о 9:00 відбувся перший матч між командами FC “Advansys” та “BILLA UA”, який закінчився з рахунком 7:4 на користь нашої команди. Суперник показав цікаві комбінації, намагаючись відібрати ініціативу та нав’язуючи “свою” гру.

В першому таймі багато боротьби відбувалось переважно в середині поля, команди пішли на відпочинок з рахунок 2:1 на користь”BILLA UA”. Жвавою гра була й після перерви – високі швидкості та напруга на полі часто закінчувались дрібними зіткненнями, які приводили до розіграшів біля штрафної суперника.
В середині другого тайму наші футболісти зібрались і продемонстрували свої вольові якості. Так, в останню десятихвилинку наші хлопці вирвали перемогу у компанії BILLA UA”, забивши 5 голів.

Повну статистику по матчу можна переглянути тут, а також відео матчу.
Зрештою, перший матч сезону показав серйозні наміри нашої команди на перемогу в турнірі, демонструючи красиву та цікаву гру.
Також запрошуємо всіх бажаючих повболівати за FC “Advansys”, адже матчі відбуваються кожної суботи та неділі в СК “МЕРИДІАН”.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54