Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Енергоефективна вентиляція

Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей, є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції.
Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на здоров’я відвідувачів, продуктивність співробітників і комфорт клієнтів. Якість повітря визначається в першу чергу шляхом подачі зовнішнього повітря, по-друге, якістю фільтрації і, нарешті, принципами розподілу повітряних мас. Цікавий факт: з 1962 року 55 відсотків всього економічного зростання Америки стався на півдні, де кондиціонери надали можливість цілорічної роботи. У той же час демографічний вибух в деяких південних штатах також швидше за все завдячує саме цьому обладнанню.
Сучасні вимоги до системи кондиціонування і вентиляції жорсткі, але в той же час вже досить пересічні. Давайте разом спробуємо ознайомиться з цікавими і в той же час енергоефективними рішеннями в житлової та комерційної нерухомості.

Французький архітектор Жан Нувель захоплюється комбінуванням своїх хай-тек будівель і природного оточення. В одному зі своїх проектів житлових будинків One Central Park він створив технічний симбіоз саду висотою в сотню метрів і новітніх інженерних рішень, які дозволили домогтися низького енергоспоживання в системах опалення та вентиляції. Французькі інженери використовували зв’язку чиллер-фанкойл, тим самим забравши систему зовнішніх блоків кондиціонерів і вирішивши візуальну проблему естетики, яка гостро стояла перед інвесторами проекту. Отвори, які видно на фото насправді виступають одним з елементів складної системи вентиляції, яка включала в себе багатоетапну фільтрацію вхідного повітря для максимального захисту дихальних шляхів, що вижили після ядерного вибуху. Система включала в себе різні типи фільтрів, в тому числі очисники радіоактивного пилу, пористі фільтри, масляні, волокнисті і багато інших новітні розробки того часу. Сьогодні це всього лише музей, і доступний він, на жаль, не кожному.

Німецький квартал Vauban у Фрайбурзі, побудований на місці дислокації старої військової бази в 2000 році, був одним з перших європейських експериментальних екологічних районів, своєрідним полігоном для «зеленого» будівництва і вивчення реальної ефективності зелених технологій. Будівництво кварталу було завершено в 2000 році. Всі споруди мають хороше термічний опір. У них встановлені системи рекуперації енергії, які дозволяють «відбирати» енергію у виходить з дому теплого повітря.

BeddingtonZeroEnergyDevelopment -Житлові комплекс з декількох будівель в селищі округу Саттон в 15 км від Лондона, в якому реалізовані найбільш інноваційні «еко» будівельні технології. Кольорові розтруби на дахах будівель – це приводи витяжної системи вентиляції, що працюють від сили вітру. Ця яскрава архітектурна деталь не тільки дозволяє здалеку дізнатися BED ZED, але і економить енергоресурси. Швидкість вітру на висоті даху завжди постійна, близько 4 м / с, що забезпечує безперебійну роботу вентиляції без електрики.

Подача свіжого повітря в приміщення за допомогою загальнообмінної вентиляції завжди вимагає фінансових вкладень, часто вартість хорошої вентиляції не обмежується вартістю самого устаткування і монтажу. Ще на етапі проекту, Замовник часто стикається зі звичайними поточними проблемами, будь то відсутність вільних технічних площ або дефіцит енергопостачання для потрібної системи. Фахівці Advansys Group стикалися з різними складними ситуаціями, але вихід з положення завжди існує. Використання сучасних енергоефективних припливно-витяжних установок, обладнання з рекуперацією тепла, теплових насосів, мультифункціональних установок різного типу і грамотне використання таких установок на об’єкті дозволяє домогтися зниження витрат як на енергоносії, так і на експлуатацію самої системи. Досвід роботи з різними клієнтами доводить, що в першу чергу для комерційної нерухомості важливий низький рівень шуму, можливість автоматичного, плавного регулювання витрат повітря в залежності від поточних потреб, інтеграція автоматичного управління обладнанням в загальну енергетичну систему нерухомості, що дозволить виконувати різні завдання і економити гроші замовника.

Команда Advansys Group виконує всі роботи під ключ як у новозведених так і реконструйованих системах вентиляції і кондиціонування в різних за масштабом виробничих підприємств і об’єктів нерухомості.

Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54