Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Енергоефективність для Commercial Property

«Commercial Property» вже протягом десяти років є провідним виданням в сфері комерційної нерухомості України. Актуальна інформація про тенденції розвитку ринку, проблеми та успіхи комерційної нерухомості, об’єктивні аналітичні матеріали зібрані в одному холдингу для зручності всіх гравців ринку.
У черговому випуску журналу комерційний директор Advansys Олександр Зміхновскій поділився своєю думкою про питання енергоефективності в комерційній нерухомості. Керівник компанії описав досвід роботи компанії Advansys з існуючими і реконструйованими проектами, а також відзначив позитивну динаміку на ринку. «Радує той факт, що українські забудовники також ведуть роботу по підвищенню якості об’єктів. Так, наприклад наша компанія отримала завдання на підвищення енергоефективності декількох бізнес центрів в Києві. На етапі обстеження об’єкта або аналізу вихідних даних ми проводимо попередній висновок і пропонуємо найбільш ефективні рішення. Причому аналіз виконується з попередніми бюджетуванням витрат на впровадження пропонованих нами рішень і розрахунком їх окупності ». Олександр Зміхновскій додав, що саме поточний рік буде ключовим у розвитку ринку енергоефективності України, і поділився думками з цього приводу. «Гравці девелоперського сегмента почали розуміти цінність серйозних енергоефективних рішень для нерухомості. Звичайно, зростання цін є основним фактором, що формує попит на дане обладнання, проте необхідно відзначити також підвищення обізнаності та компетентності замовників, які почали усвідомлювати і прораховувати енергоспоживання об’єктів ».
Залишається додати, що саме грамотне складання проекту, постійний контроль якості будівельного процесу і впровадження енергозберігаючих технологій може допомогти Вашому об’єкту бути дійсно лідером в своєму сегменті.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54