Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

День Народження Advansys

14 вересня 2016 року компанія Advansys відзначала 6 років успішної роботи на ринку комерційної і житлової нерухомості України. За цей час наша команда взяла участь в реалізації десятків унікальних і цікавих об’єктів по всій території нашої країни.
 
Історія бізнесу Advansys почалася восени 2010 року, коли невелика група фахівців, що мають різносторонній досвід роботи в сфері впровадження інженерних систем, заснувала компанію, яка спочатку займалася структурованими кабельними системами і системами електроживлення. Поступово в компанії відкрилося напрямок систем безпеки, і були реалізовані перші великі проекти систем відеоспостереження, систем контролю і охоронної сигналізації. Пізніше організувалося напрямок опалення, вентиляції та кондиціонування, через деякий час – відділ автоматизації і напрямок енергоефективних рішень. Протягом своєї роботи компанія Advansys не зупиняється на досягненнях, і відкриває для Замовників нові напрямки.
 
На даний момент ми пропонуємо повний комплекс сучасних інженерних рішень для об’єктів будівництва.
З року в рік ми намагаємося збільшувати масштаб виконуваних об’єктів – адже нам довіряють.
Поряд з реалізацією комплексних інженерних проектів, ми ставимо перед собою стратегічні завдання, які дозволяють нам надавати рішення з акцентом на енрегоеффектівность і використання альтернативної енергетики.
 
І все це стало можливим завдяки нашій дружній і ефективною команді.
 
Ми пишаємося кожним співробітником, що працює з нами.
 
А також дякуємо нашим клієнтам та партнерам за результативне і взаємовигідне співробітництво протягом усіх цих років!

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54