Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Ми продовжуємо вивчати питання про те, на що варто звернути увагу при виборі квартири в новобудові. І сьогодні в поле зору – якість кабельних систем, без яких вже практично неможливо уявити жодне сучасне приміщення. Комп’ютерні та телефонні мережі, IP і цифрове телебачення, охоронна сигналізація і багато інших технології давно стали невід’ємними атрибутами комфортного життєдіяльності людини. Про електриці і говорити не варто.

Але як перевірити, наскільки відповідально підхопив забудовник до організації цих систем при будівництві будинку і які гарантії, що заселяючись в нову квартиру, не виникнуть проблеми з електропроводкою або з іншими важливими комунікаціями?

Як правило, цим питанням рідко приділяють увагу при покупці квартири. Тому багато будівельників не “стесняються” на це економію, придбавши не дуже якісні матеріали або запрошення на інсталяцію не зовсім кваліфікованих спеціалістів.

В кінцевому результаті такий підхід обов’язково дасть про себе знати власнику квартири, якому доведеться знову змінити електропроводку або додатково вирішити проблеми з підведенням Інтернету.

У той же час з’ясувати, наскільки якісно вирішено питання з кабельними системами в новобудові, як відзначають експерти, досить просто. Для цього стоит просто поцікавитися наявністю відповідних документів, які повинні бути на даному виді діяльності у компанії, що надає послуги, і у забудовника. Крім ряду отечественных документів, дуже важливо звернути увагу на наявність і головний міжнародний сертифікат – це стандарт ISO 9001: 2008, що регулює вимоги до систем менеджменту якості організації.

Даний документ включає ряд принципів управління, дотримання яких вимагається максимально контролювати виробничі процеси на підприємстві. Наличие ISO 9001: 2008 у компанії гарантує, що вона надає споживачам продукцію та послуги стабільно високої якості.

Компанії-забудовники, співпрацюючи з такою компанією, можуть гарантувати своїм покупцям високу якість послуг. Пример – ЖК «L-Квартал», який вибудовується на бульварі Лепсе в Соломенському районі столиці. Як підрядник у сфері інтеграції кабельних систем на об’єкт виступає компанія Advansys, що реалізувала в Україні безліч великих проектів у цій галузі, що підтверджує якість своїх послуг міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2008.

Якщо говорити про електронагрівання об’єкта, то він забезпечується за взаємно резервованою електричною схемою, напругою – 10 кВ від енергоблоку (РП-10кВ, ТП-10кВ), з розподілом живлення електропостачання, вбудованих нежитлових приміщень та паркування від різних ТП – 10кВ. Електрична схема відповідає I і II категорії по надійності електропостачання, яка відповідає всім сучасним вимогам і виконана з використанням матеріалів та обладнання провідних європейських виробників.

Сучасні технічні рішення проекту гарантують надійне та якісне забезпечення енергоресурсів житлових комплексів, що робить проживання в них максимально комфортним та оптимальним за витратами.

Всі кабельні системи, встановлені в ЖК «L-Квартал», відповідають не тільки отечественним ГОСТам, але й європейським стандартам. Крім того, на об’єкті будуть впроваджені найсучасніші системи автоматизації та диспетчерування. Вони призначені забезпечити управління та контроль над автономним робочим обладнанням, об’єднуючи його в єдиний інженерний комплекс та мінімізуючи “людський” фактор.

Це дозволяє мати реальну і повну картину стану інженерних систем у будь-який момент часу, зареєструвати та вести облік параметрів роботи обладнання, запобігти виникненню збоїв у роботі обладнання та багато іншого.

А це означає, що будь-яка нештатная ситуація, будь то протікання води або газу, зупинка ліфта або перевищення СО2 в паркуванні – буде вирішена максимально швидко і ефективно, а головне – безпечно для майбутніх жителів будинку.

Наряду з цією компанією Advansys забезпечує в ЖК “L-Квартал” ефективну систему відеоспостереження та охоронної сигналізації, знижуючи до мінімуму проникнення на територію житлового комплексу сторонніх.

«Такі системи, як правило, встановлюються в житлових будинках бізнес-класу. Використання систем диспетчеризації та автоматизації дозволяє автоматично підтримувати комфортний мікрокрилат в приміщеннях, забезпечує надійну роботу всього обладнання та безпеки для людей. Крім того, це також дає можливість помітно знизити експлуатаційні витрати на енергоспоживання.

І в цьому питанні варто відзначити дуже відповідальний підхід забудовника ЖК «L-Квартал», який орієнтується виключно на обладнання європейського якості. Тому майбутні власники квартир в цьому жилому комплексі можуть бути впевнені в високій фунціональності всіх інженерних систем, їх надійної роботи та безпеки », – коментує Олександр Зміхновський, комерційний директор компанії Advansys.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54