Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Компанія Advansys Group презентувала Advisor SCADA на SET Tech Festival 2022
20 вересня 2022 року компанія Advansys Group презентувала на SET Tech Festival 2022 в м. Берлін свою інноваційну розробку хмарний сервіс ефективного керування об’єктами нерухомості Advisor SCADA . Спікером на заході виступила Катерина Полякова, наш представник в Німеччині. На сьогоднішній день енергозбереження та впровадження інновацій в енергетичному секторі – це головна топ тема у всій Європі, і наше рішення визвало неабияку зацікавленість та було позитивно сприйнято серед учасників заходу.
Advisor SCADА є що запропонувати європейським клієнтам – функціонал рішення забезпечує зниження до 50% експлуатаційних витрат та надає наступні вигоди від застосування:
– Гнучке керування інженерними службами.
– Попередження несправності обладнання.
– Зниження витрат на персонал та сервіс.
– Налаштування об’єкту до відповідності міжнародним стандартам енергоефективності та вплив на систему рейтингу при отриманні сертифікації BREEAM.
Сервіс Advisor SCADA вже активно застосовується в Україні та пропонує готові рішення для керуючих компаній, мережевого ритейлу, коворкінгу, спортклубів, бізнес-центрів, смарт-сіті. Розгортання сервісу Advisor SCADА не потребує значних капітальних інвестицій, він доступний за ціною та дуже гнучкий під потреби. Підключення до сервісу відбувається через універсальний шлюз для з’єднання з різноманітним обладнанням не залежно від бренду в одну комплексну систему, а управління в панелі з web-інтерфейсом. Безпечне зберігання даних виконується в хмарі. Впроваджується на різних етапах будівництва, налаштування триває від 1 дня, за необхідністю можна використати бездротове обладнання Advisor з технологією IoT для закінчених споруд та приміщень. Серед наших клієнтів – мережа магазинів Adidas, спортклуби SportLife, Apollo та інші.
Презентувати продукт Advisor SCADA та комунікувати з потенційними інвесторами та партнерами в Європі — дуже важливо для нашої компанії і України. Дякуємо greencubator за можливість долучитись!
SET Tech Festival 2022 – це масштабна подія, що вже вшосте об’єднує сотні енергетичних інноваторів, стартапів, експертів та інвесторів з усього світу!
Офіційна сторінка www.startup-energy-transition.com/
Пілотний проект проходив з 19 липня по 30 серпня 2022 року з двома українськими підприємствами з ціллю допомогти їм вийти на європейські ринки.
2022-10-04 23:52:24