Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Компанія Advansys Group прийняла участь в конференції G20 Young Entrepreneurs' Alliance
Компанія Advansys Group прийняла участь в конференції G20 Young Entrepreneurs' Alliance

Щороку ком’юніті молодих підприємців збираються на Саміті, який організовує G20 Young Entrepreneurs’ Alliance. Цього року подія G20 YEA відбулась 28 жовтня 2022 у Гамбурзі та зібрала сотні підприємців з країн G20. Основною темою було обрано «Мир та стійкий розвиток через підприємництво». Учасники мали можливість прийняти участь у цікавих обговореннях, поділитись своїм досвідом розвитку підприємництва, зав`язати нові ділові стосунки. Такі зустрічі спільноти молодих та активних підприємців стають драйвером розвитку творчих ідей, інновацій у бізнесі, що є дуже важливим у такий непростий час, коли всі усвідомлюють загрозу миру та економікам країн світу від наслідків агресії росії проти України.

Співзасновник та керуючий партнер групи компаній Advansys Group, Олександр Зміхновський, як представник українського бізнесу, прийняв участь у конференції G20 Young Entrepreneurs’ Alliance та виступив з онлайн промовою про виклики, які випали на долю Українського бізнесу. Олександр наголосив, що ми Українці – сильні, маємо досить високу кваліфікацію. На сьогоднішній день робота компанії Advansys Group не зупиняється, ми продовжуємо надавати послуги з проектування і будівництва енергоефективної нерухомості відповідно до міжнародних стандартів, впровадження систем автоматизації будівель  та успішно впроваджуємо нові інноваційні проєкти, не зважаючи перешкоди, які ускладнюють роботу. Серед таких – нестача електроживлення, релокація та мобілізація до лав Збройних Сил України співробітників.

Олександр Зміхновський зробив акцент на тому, що українським підприємцям, які надають послуги з інжинірингу конче необхідна більш активна підтримка міжнародних партнерів для реалізації проєктів у країнах Європи. Багаторічний успішний досвід, здобутий інженерами Advansys Group при впровадженні інноваційних проєктів в Україні, може бути основою спільних взаємовигідних бізнес-проєктів. Команда Advansys Group здатна зробити все, щоб співпраця була максимально цінною для партнерів.

 

На сьогоднішній день енергозбереження та впровадження інновацій в енергетичному секторі - це головна топ тема у всій Європі, і наше рішення Advisor SCADA визвало неабияку зацікавленість та було позитивно сприйнято серед учасників заходу.
2022-10-17 16:31:25
Компанія Advansys Group прийняла участь в якості партнера в міжнародній виставці EXPO Real 2022, що проходила з 04.10.22  по  06.10.2022 в місті Мюнхен, Німеччина.
2022-10-21 15:15:01