Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Компанія Advansys Group прийняла участь в європейській виставці комерційної нерухомості Expo Real 2022

Компанія Advansys Group прийняла участь в якості партнера в міжнародній виставці EXPO Real 2022, що проходила з 04.10.22  по  06.10.2022 в місті Мюнхен, Німеччина.

Для українського будівельного бізнесу досить важливо мати можливість виходу на європейський ринок, особливо зараз, коли в країні спостерігається суттєве зменшення ділової активності, яка спричинена військовою агресією з боку рф. Тим паче, що український будівельний бізнес має дуже великий досвід та потенціал, а своїми послугами здатний на рівних конкурувати з європейськими будівельними компаніями.

Послуги Advansys Group, наразі, актуальні як для українського, так і для європейського ринку нерухомості, адже компанія працює в сфері енергоефективного інжинірингу. До послуг входить повний комплекс робіт від розробки інженерної концепції до реалізації повного комплексу інженерних робіт, а також імплементації систем автоматизації.

Також компанією Advansys Group були презентовані власні продукти: Advisor SCADA – хмарний сервіс енергоефективного керування об’єктами нерухомості та Yasa Lighting – виробництво світлотехнічних рішень для комерційної нерухомості.

Співзасновник та управляючий партнер групи компаній, Олександр Зміхновський надав свій коментар цього приводу:

«Компанія Advansys Group, успішно працює з 2010 року в сфері будівництва об’єктів комерційної та промислової нерухомості. За час роботи компанії, нами реалізовано більше 100 проектів та маємо бездоганну репутацію. Основна наша спеціалізація – комплексні енергоефективні інженерні рішення. Більшість наших проектів – це комплексна реалізація проектів енергоефективної нерухомості та інженерний генпідряд. До складу нашої компанії також входять повноцінні відділи автоматизації та енергоконсалтингу, які відповідають за ефективність роботи об’єктів, що реалізовуються компанією.

Сьогодні, ми відкрили для себе нові ринки та нові можливості, знайшли точки комунікації, отримали фідбеки. Наша спеціалізація з будівництва енергоефективної нерухомості дуже затребувана в Європі і ми будемо продовжувати розвивати цей напрямок.»

Більше про EXPO Real.

На сьогоднішній день енергозбереження та впровадження інновацій в енергетичному секторі - це головна топ тема у всій Європі, і наше рішення Advisor SCADA визвало неабияку зацікавленість та було позитивно сприйнято серед учасників заходу.
2022-10-17 16:31:25
Пілотний проект проходив з 19 липня по 30 серпня 2022 року з двома українськими підприємствами з ціллю допомогти їм вийти на європейські ринки.
2022-10-04 23:52:24