Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Круглий стіл з енергоефективності : успішні кейси

Кожного дня ми проводимо понад 90 відсотків нашого часу в житлових чи комерційних будівлях, працюючи, відпочиваючи, займаючись спортом чи покупками. Енергія, яка використовується для забезпечення нормального функціонування цих будівель в значній мірі залежить від якості інженерно-технічних рішень, які безпосередньо впливають на енергоспоживання нерухомості. Саме тому девелопери та забудовники України вже давно задумуються та починають реалізовувати сучасні енергоефективні технології для своїх об’єктів.

Вчора в IQ Business Center в рамках Круглого столу з енергоефективності у нерухомості від Ukrainian Real Estate Club учасники заходу обговорили успішні кейси вже впроваджених енергоефективних концепцій для нерухомості на території України.
Комерційний директор нашої компанії Advansys Олександр Зміхновський розповів про наш проект модернізації інженерної інфраструктури інноваційного центру спорту «Ліко», завдяки якій на об’єкті досягнуто високого рівня енергоефективності та енергозбереження напередодні проведення Чемпіонату Європи зі стрибків у воду в червні 2017 року.
Сподіваємось ,що інтерес до практики впровадження енергоефективності лише зростатиме, та сприятиме енергетичній незалежності та безпеці України.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54