Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Центр спорту "Ліко" - максимальний рівень енергоефективності
Центр спорту "Ліко" - максимальний рівень енергоефективності

Ще у вересні 2013 року компанія «Ліко-Холдінг» повністю ввела в експлуатацію сучасний спортивний комплекс «Ліко», який сьогодні є базою національної збірної команди зі стрибків у воду, розміщує Державний центр олімпійської підготовки зі стрибків у воду, дитячо-юнацьку спортивну школу «Тріумф», фітнес-центр SportLife та інші спортивно-розважальні комплекси.
Центр Спорту «Ліко» є сучасною спортивною ареною, яка може задовільнити найвибагливішого відвідувача. Окрім багатофункціональних тренажерних залів, банного комплексу та об’єктів іншої необхідної інфраструктури, на базі спорт-центру кияни та гості міста можуть відвідувати і курси з дайвінгу. Крім того, комплекс пропонує вишукані способи активного дозвілля: тут діють закриті корти для сквошу.
З моменту відкриття у Центрі Спорту «Ліко» регулярно проходять навчально-тренувальні збори збірної команди України зі стрибків у воду, національні та міжнародні змагання. В 2013 році на базі Центрі Спорту «Ліко» відбулися зйомки телевізійного шоу «Вишка».

Важливою перевагою екологічної безпеки Центру Спорту «Ліко» є якість води. Відповідність всім сучасним нормам та стандартам та постійний контроль забезпечується багатоступеневою системою фільтрації.
Нагадуємо, що вже в червні 2017 на базі Центру Спорту «Ліко» буде проведений Чемпіонат Європи зі стрибків у воду.
Advansys підвищив енергоефективність Центру Спорту “Ліко”
Наша компанія Advansys завершує роботи по виведенню об’єкта на максимальний рівень енергоефективності. В результаті проведеного енергоаудиту, спеціалісти Advansys сформували основні напрямки для оптимізації роботи інженерних систем та наявний потенціал для підвищення енергоефективності на об’єкті. На сьогодні завершені монтажні та пуско-налагоджувальні роботи основних інженерно-технологічних рішень, які вже зараз дають значний рівень енергозбереження об’єкту. Наразі відбуваються планові роботи для досягнення максимальної енергоефективності.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54