Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Модернізація внутрішнього освітлення для Volvo Україна

Volvo Group — заснована у 1927 році. У ній працюють більше 100,000 співробітників у світі. Виробничі потужності знаходяться у 19 країнах світу, а продукція експортується до більш ніж 190 країн. Штаб-квартира розташована у Готенбурзі, Швеція.

Вольво Україна– офійне представництво Volvo Trucks, Volvo CE, Volvo Penta. Компанія продає та надає в лізинг грузові автомобілі Volvo, надає послуги по сервісному обслуговуванню та ремонту грузових автомобілів Volvo, поставляє автомобільні запчастини; здійснює продаж спеціальної техніки.
Реконструкція системи освітлення
Нещодавно нашою компанією Advansys було проведено модернізацію системи внутрішнього освітлення станції технічного обслуговування Volvo Trucks, в зв’язку з недоцільним використанням застарілих та недостатньо ефективних моделей світильників.Також було модернізовано освітлення в зоні мийки вантажних автомобілів, які не витримували навантаження зі сторони хімічного середовища та не давали потрібну якість освітлення.
Нашими інженерами було підібрано світильники в алюмінієвому корпусі, з полірованими алюмінієвими відблискувачами, які мають термостійке силікатне скло, стійке до хімічного середовища ,з використанням ламп типу Т5. Ці показники збільшують коефіцієнт корисної дії світильників на 20% відносно типових люмінесцентних. Замовнику було надано світлотехнічний розрахунок освітленості ,який довів, що використання даного типу світильників не тільки економить спожиту енергію, а ще й збільшує рівень освітлення, що є ключовим фактором при роботі працівників станції.
На сьогоднішній день лампа Т5 є дійсно енергоефективним джерелом світла. Продуктивність такого джерела дорівнює 87,5 Люмен/Вт, а термін служби не менше 30 000 годин.
Advansys запроваджує виключно енергоефективні інженерні рішення, в тому числі і в системах освітлення. Отримати консультацію ви можете в розділі Контакти та через форму “Задати питання”.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54