Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Сертифікація Molex

У другому кварталі 2012 року компанія Едвансіс пройшла сертифікацію на інсталяцію обладнання Molex. Даний сертифікат підтверджує кваліфікацію наших фахівців на впровадження рішень Molex, а також дає можливість надавати розширену гарантію на впроваджувані нашою компанією рішення.
 
Molex Incorporated – світовий лідер з виробництва електронних, електричних і волоконно-оптичних компонентів, а також комплексних рішень в області СКС (підрозділ Molex PN).
Molex пропонує велику кількість і продовжує розробляти нові сімейства backplane конекторів з різними технічними параметрами. Molex також почав поставку електричних кабельних систем і волоконно-оптичних конекторів.

У середовищі мобільних пристроїв Molex є лідером в області мініатюрних коннекторів вводу / виводу, конекторів “board-to-board”, FFC.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54