Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Керівник комплексних проектів Advansys Group отримав диплом Construction Project Manager

Керівник проектів Advansys Group пройшов успішно навчання в школі управління будівельними проектами «PRO PM Construction» м. Київ та отримав диплом програми «Керівник будівельних проектів (Construction Project Manager).

Програма дозволяє систематизувати знання та здійснювати комплексне управління складними будівельними проектами.

Наші спеціалісти можуть не просто управляти термінами проекту та об’ємами робіт, але й повноцінно керувати економікою та бюджетом проекту; підвищувати рентабельність проекту; створювати ефективну команду проекту. І все із застосуванням систем програмних продуктів Microsoft Office 365 (MS Project, MS Visio, MS Powe BI тощо).

Advansys Group об’єднує команду досвідчених спеціалістів, кожен з яких являється експертом своєї спеціалізації. Підвищення кваліфікації один з ключових пріоритетів роботи компанії. Наші експертні кадри гарантують надійну та результативну роботу!

Advansys Group має більше 10 років досвіду в сфері реалізації інженерних систем для нерухомості, більше 100 успішно реалізованих проектів, а також штат експертних інженерів та досвідчених керівників по веденню комплексних будівельних проектів.

Advansys Group –  лідер в галузі будівництва ефективної нерухомості для бізнесу в Україні.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54