Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії EGLO

«EGLO» – міжнародний постачальник декоративних світлових рішень для житлових приміщень, компанія заснована в Тіролі(Австрія) і на сьогоднішній день представлена у всіх країнах світу.

«Егло Україна» реалізує рішення освітлення дитячої, ванної кімнати, кухні, спальні, гостьового простору та освітлення вулиці. Продукція підприємства однаково якісно працює як у приміщенні так і на вулиці, дозволяє зонувати простір, розставити акценти чи навпаки — створити приємну, гармонійну атмосферу.

Завдяки постійному прагненню до інновацій та новинок у виробництві та дизайні, продукція «EGLO» має широкий попит серед різних покупців та постійно завойовує нові ринки збуту.

За останні 40 років компанія значно підсилила свої позиції, як виробника приладів інтер’єрного освітлення і стала одним з головних гравців на міжнародному ринку: у 2012 році було продано більше 15 мільйонів світильників в більш ніж 50 країнах на всіх континентах, а вже в 2015 у підприємства було придбано більш ніж 18 млн. ламп різних видів — світильники «EGLO» популярні у 132 країнах на 5 континентах.

Поряд з основним напрямком роботи компанія позиціонує себе як виробник ексклюзивних меблів. Продумані комбінації допоможуть отримати дійсно ефектні рішення в дизайні житлової площі.

На всі світильники «Егло Україна» діє гарантія, середній термін служби складає близько 15 років, а технічна експертиза гарантує безпечність продукції компанії, адже кожен світильник від «EGLO» проходить багатоступеневу систему контролю.

Команда Advansys в першу чергу рекомендує «Егло Україна» як компанію з оригінальними рішеннями, які допомагають в повсякденному житті. Зручність використання та надійність світильників компанії дійсно вражає!

Підприємство активно підтримує зворотній зв’язок із клієнтами та партнерами, завдяки чому створюється дійсно конкурентоспроможна та високоякісна продукція.
В процесі роботи над офісним приміщенням «Егло Україна» компанія Advansys виконала проектування та монтаж системи електропостачання та освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю і управління доступом).
У фірмовому магазині світла та декору «Егло Україна» на бульварі Лепсе, 6, який знаходиться в офісно-житловому комплексі L-квартал, представлений широкий асортимент товару, серед якого можна придбати: класичні світильники, сучасні люстри, настільні лампи, торшери, споти, настінно-стельові світильники, точкові світильники, торшери, вуличні світильники, світлодіодні стрічки, галогенові, напівпровідникові та звичайні лампочки.
В першу чергу ми намагалися втілити в проект енергоефективні рішення, які дозволять співробітникам споживати меншу кількість енергоресурсів та почувати себе максимально комфортно в роботі над найскладнішими та цікавими проектами замовників.
Нагадуємо, що Advansys виконує проектування та монтаж енергоефективної інженерії для житлової та комерційної нерухомості. Переглянути всі новини компанії можна тут. Ознайомитись з подібними реалізованими проектами можна тут.

Доречі, компанія Advansys виступає офіційним дистрибьютером обладнання Eglo в Україні!

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54