Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії Global Logic

Global Logic Україна — IT-компанія повного циклу розробки програмних продуктів. Український підрозділом GlobalLogic має власні офіси в Києві, Харкові, Львові, Миколаєві та співпрацює з більш ніж 2400 розробниками в Україні.
GlobalLogic Україна входить до GlobalLogic Inc., яка налічує 8000 консультантів в Аргентині, Великобританії, Ізраїлі, Індії, Китаї, Словаччині, США, Україні та Чилі.
GlobalLogic Україна є постійним учасником провідних вітчизняних IT-кластерів, чия діяльність спрямована на покращення інвестиційного середовища у країні і підвищення конкурентоздатності української IT-індустрії на міжнародному рівні. У своїх релізах компанія наголошує на тому, що галузь комп’ютерних технологій є ключовою для розвитку України, і що спільні зусилля усіх гравців ринку можуть суттєво прискорити активний ріст цього сектору економіки.
GlobalLogic враховує потреби найвимогливіших користувачів, дійсно створюючи відмінне програмне забезпечення для різних клієнтів .Стратегію проектування, заснована на створенні позитивного досвіду користувача допомагає партнерам компанії поглянути на свій бізнес з іншої сторони та знайти нові способи залучення аудиторій клієнтів, розвитку продуктів та послуг, і реально пришвидшити вихід на ринок своїх продуктів. На сьогоднішній день компанія розробляє дійсно унікальні системні рішення, які допомагають клієнтам GlobalLogic розробляти успішні продукти та бути на верхівці своєї галузі.
GlobalLogic визнано лідером своєї області такими спеціалістами з аналізу як NASSCOM та Zinnov. Крім того, компанію постійно визнають найкращими у взаємодії з експертами як міжнародні експертні HR-фірми, так і місцеві центри працевлаштування.
Зараз, маючи серйозний досвід роботи з широким колом замовників, GlobalLogic демонструє компаніям, як вони можуть отримувати зворотній зв’язок від своїх користувачів, створювати інновації, вкладаючись у запланований бюджет, і випускати на ринок цифрові продукти й послуги нового покоління.

Офіс компанії Global Logic
Наша компанія Advansys прийняла участь у розширенні київського офісу Global Logic в БЦ «Протасов». Ми щойно завершили роботи з інсталяції систем вентиляції та кондиціювання для додаткового офісного приміщення з орієнтовною площею 1000 квадратних метрів. В модернізацію системи входили роботи по налаштуванню системи чилер-фанкойл та організації окремої припливно-витяжної системи вентиляції.
Особливу увагу під час інсталяції системи приділено тестам на герметичність, перевірці компресорів, насосів, реле тиску та інших технічних вузлів обладнання. Advansys гарантує якість виконаних робіт та сподівається, що дані системи забезпечать комфортний температурний клімат як взимку так і влітку.
Нагадуємо, що Advansys рекомендує лише енергоефективні системи кондиціонування повітря з найпродуктивнішими характеристиками роботи.

Основними перевагами системи чилер-фанкойл є:

можливість використання кількох теплообмінників в системі
зручне налаштування кожного фанкойлу окремо,що дозволяє створювати унікальний мікроклімат у кожній зоні
можливість використання фанкойлів на великій відстані від чилера з досить маленькими втратами
якісне кондиціонування повітря
Ми надаємо технічні консультації будь-якої складності для Ваших об’єктів.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54