Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії Kinstellar

Юридична фірма Kinstellar створена в 2008 році на базі чотирьох східноєвропейських офісів однієї з провідних британських юридичних фірм Linklaters. З тих пір керівництво відкрило ще 5 представництв у Белграді, Стамбулі, Алма-Аті, Софії та Києві.
Компанія Kinstellar консультує провідних інвесторів у країнах Європи і Центральної Азії. Репутація компанії, якість послуг, технічна досконалість і цілісність говорить сама за себе.
Маючи офіси у дев’яти країнах та понад 200 досвідчених юристів, компанія працює з найрізноманітнішими регіональними ринками, реально мінімізуючи ризики для своїх клієнтів.
В 2016 році авторитетне видання The Lawyer назвало Kinstellar юридичною фірмою року в Центральній Європі.
Клієнтами фірми є провідні міжнародні та регіональні корпорації, банки, фінансові інститути, державні органи, багатосторонні установи та міжнародні юридичні фірми з клієнтами, які вимагають високої якості юридичної допомоги в окремих юрисдикціях. Kinstellar працює з найбільш важливими і складними завданнями для клієнтів в різних галузях і секторах бізнесу.
Якість, послідовність і незалежність компанії не має собі рівних на наших ринках.
Київський офіс, що знаходиться в ТРЦ Гулівер, запущений в 2016 році командою висококваліфікованих юристів з багаторічним досвідом роботи над великими угодами в різних секторах бізнесу України.
В роботі над оснащенням київського офісу нами виконано проект електроживлення, освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом),а також системи охоронної сигналізації.

Офіс в Києві є інтегрованою частиною регіонального охоплення Kinstellar і забезпечує постійне обслуговування клієнтів в ключових спеціалізаціях компанії. Київська команда Kinstellar сильна в галузі вирішення спорів корпоративного права, M&A, банківської справи та фінансів.
Наша компанія Advansys очікує, що в такий динамічний та мінливий час для України київський офіс Kinstellar підвищить конкуренцію та, як наслідок, якість послуг на ринку юридичного бізнесу нашої держави.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54