Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії BIC

“BIC”– всесвітньо відома французька компанія, що займається виробництвом одноразових предметів – кулькових ручок, бритв, запальничок.
Свого часу саме власні кулькові ручки BIC «Cristal Pen» зумовили появу конкурентного канцелярського бізнесу. Невибагливий дизайн, надійність і дешевизна сприяли комерційному успіху фірми на європейському ринку.

Зараз “BIC” є світовим лідером в канцелярії, запальничках, і бритвах. За більш ніж 50 річну історію, “BIC” “пишається традиціями повсюдного забезпечення споживачів високоякісними та в першу чергу доступними товарами. Завдяки цьому непорушному принципу, “BIC” став одним із найбільш відомих брендів світу. Продукція продається більш ніж в 160 країнах по всьому світу.
В Україні компанія “BIC” працює з 2005 року.
Наша компанія Advansys долучилась до реалізації нового офісу “BIC” у Києві, за адресою вул.Верхній Вал, 10. В приміщенні площею близько 1000 кв.м. нами було виконано проектування та монтаж системи електропостачання, освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом), а також системи мультимедіа.
Щоденна робота «BIC» є результатом використання високотехнологічного обладнання, інтегрованих процесів виробництва, залучення добре навчених співробітників та застосування жорсткої системи контролю якості.
Ми пишаємося співпрацею з таким іменитим брендом, і бажаємо керівництву “BIC” розширення та підкорення нових ринків України.
Якщо Ви зацікавились подібними проектами,наша компанія Advansys може ознайомити Вас з можливістю реалізації комплексних інженерних систем “під ключ” для Вашого офісу.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54