Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Перше півріччя 2016 - як показник сплеску ділової активності
Перше півріччя 2016 - як показник сплеску ділової активності

Після підбиття підсумків першого півріччя, можемо з упевненістю сказати, що активність в будівництві підвищилася, причому істотно.
Але ж на це і робилася ставка, коли в наприкінці 2015 роки нами було прийнято рішення всупереч спаду економіки і невтішним прогнозам, не тільки зберегти, але й розширити наш інженерний склад. Наш колектив поповнився висококласними фахівцями, ми також зробили ухил на енергоефективність і можливість виконання повного циклу інженерних систем для комерційної нерухомості.
На щастя, наша стратегія спрацювала і ми можемо пишатися участю в цікавих і знакових проектах вже реалізованих в цьому році з абсолютно різноманітних галузей економіки.
Так, в першій декаді 2016 року Advansys взяв участь в реалізації великого проекту з іноземним інвестором з будівництва Кам’янець-Подільського насіннєвого заводу. Власник заводу, компанія KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить до п’ятірки світових лідерів з виробництва сільськогосподарських культур.
Будівництво сучасного комплексу з кондиціонування насіння включає в себе 10 окремих будівель загальною площею близько 20 000 квадратних метрів. Нами виконано проект системи електроживлення і освітлення.
Також, на початку року наша компанія взяла участь в будівництві нової будівлі Посольства Туреччини. Ми виконали інсталяцію внутрішніх кабельних систем, системи внутрішнього освітлення, а також гарантованого харчування.
Ми пишаємося роботою над реконструкцією комплексу кінотеатрів «Планета-кіно IMAX» в ТРЦ «Блокбастер» м.Київ. Комплекс включає в себе 6 кінотеатрів, в тому числі найбільший 4D кінотеатр України. У поточному році нами виконано монтаж структурованої кабельної системи, системи мультимедіа, а також комплекс систем безпеки.
Крім того, перша половина року була позначена високою активністю вітчизняних і зарубіжних IT компаній. Так, нашою компанією c початку року було реалізовано комплекс інженерних рішень для нових офісів компаній Pulsarfour, Uvocorp і Unicorn.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54