Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Project Manager Advansys Group отримав диплом програми «Керівник будівельних проектів».

Project Manager Дзецина А. пройшов успішно навчання в школі управління будівельними проектами «PRO PM Construction» м. Київ та отримав диплом програми «Керівник будівельних проектів» (Construction Project Manager). Під час навчання він отримав реально працюючі навички та інструменти для управління будівельними проектами за методологією Управління проектами, що забезпечує високу якість організації процесів на всіх етапах ведення проектів. Досвід та знання від провідних практиків будівельної галузі школи дозволять підняти управлінські компетенції безпосередньо під час роботи у поточних та майбутніх проектах, дозволять команді Advansys Group вийти на новий рівень роботи на найсучасніших та технічно складних комплексних об’єктах.

Програма «Керівник будівельних проектів» дозволяє систематизувати знання та здійснювати комплексне управління складними будівельними проектами. Наші спеціалісти можуть не просто управляти термінами проекту та об’ємами робіт, але й повноцінно керувати економікою та бюджетом проекту; підвищувати рентабельність проекту; створювати ефективну команду проекту. І все це із застосуванням систем програмних продуктів Microsoft Office 365 (MS Project, MS Visio, MS Powe BI тощо).

Advansys Group об’єднує команду досвідчених спеціалістів, кожен з яких являється експертом своєї спеціалізації. Підвищення кваліфікації один з ключових пріоритетів роботи компанії. Наші експертні кадри гарантують надійну та результативну роботу!

Advansys Group має більше 10 років досвіду в сфері реалізації інженерних систем для нерухомості, більше 100 успішно реалізованих проектів, а також штат експертних інженерів та досвідчених керівників по веденню комплексних будівельних проектів.

Advansys Group –  лідер в галузі будівництва ефективної нерухомості для бізнесу в Україні.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54