Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Сертифікація ACTI

Компанія “Едвансіс” в 4 кварталі 2012 року отримала сертифікат партнера ACTI. Даний сертифікат підтверджує кваліфікацію наших фахівців в інсталяції рішень на обладнанні ACTI, а також привілеї в наданні спеціальних умов для Замовника.
 
Компанія ACTi є технологічним лідером у сфері систем відеоспостереження, і пропонує рішення будь-якого рівня складності.
Лінійка продукції ACTi включає шість класів камер з безліччю моделей в кожному з них. Крім цього, ACTi виробляє повний спектр програмно-апаратних продуктів для створення повних комплексів відеоспостереження. Головною відмінною рисою камер ACTi є використання високочутливої ​​матриці великого розміру, якісної оптики і апаратного кодування відеосигналу формату H.264.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54