Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Сертифікація ISO

Під час нашої життєдіяльності ми кожен день стикаємося з вибором тієї чи іншої продукції. Найчастіше, маючи одну і ту ж ціну, трапляються зовсім різні за якістю продукти. Переконатися в якості продукції ми можемо різними способами: перевірити бренд, візуально оглянути товар або ж перевірити штамп ГОСТу на упаковці.
Як же бути в разі, якщо ми купуємо послугу? Адже в даному випадку немає можливості попередньо переконатися в якості послуг, що надаються, якщо раніше ми ними не користувалися, а з компанією, що виробляє необхідні нам послуги, ми не мали досвіду співпраці. В даному випадку ми можемо зажадати сертифікати, що підтверджують кваліфікацію компанії займатися певним видом діяльності. Але ж сертифікати підтверджують лише наявність штату необхідних фахівців. Як же переконатися, що фахівці компанії працюють злагоджено, кваліфіковано і здатні надавати якісну послугу? Чи існує контроль якості послуг, що надаються?
Те ж питання з контролю якості недавно поставило собі і керівництво компанії Advansys. Яким чином перевірити рівень своїх послуг, що надаються і в разі виникнення прогалин у виробництві, максимально їх виключити. І виявилося рішення є.
ISO 9001: 2008 – це стандарт, який встановлює вимоги до систем управління якістю організації. Стандарт містить ряд принципів менеджменту, націлених на споживача. Використання ISO 9001: 2008 гарантує, що споживачі отримають продукцію і послуги стабільно хорошої якості, що в свою чергу, принесе багато переваг бізнесу.
Так, в поточному році було прийнято рішення провести роботу по впровадженню в компанії Advansys систему управління менеджментом. Була налагоджена електронна система постановки та контролю виконання завдань, мінімізовано кількість циклів роботи із завданнями, налагоджений внутрішній і зовнішній документообіг, прописані посадові інструкції, впроваджена система звітності та контролю якості.
За підсумком, в липні 2015 року, компанія Advansys отримала статус сертифікованої організації по виконанню:
будівельних і монтажних робіт;
монтажу інженерних систем;
проектування інженерних систем;
оцінки та впровадження систем енергоефективності будівель

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54