Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Сертифікація Legrand

З квітня 2012 року компанія Едвансіс стала сертифікованим інсталятором рішень, реалізованих на обладнанні Legrand. Ця сертифікація підтверджує кваліфікацію наших співробітників і дає можливість надавати розширену гарантію на інстальовані нами рішення.
 
Продукція Legrand застосовується і в житлових приміщеннях, і в будівлях адміністративного сектору, і на промислових об’єктах. Концентрація на одному бізнесі – електротехніка – дозволили Legrand зайняти провідні позиції в багатьох країнах світу у відповідній галузі. Лідерство Legrand на ринку обумовлено високою культурою виробництва, а також великими інвестиціями в дослідження і розробки нових технологій і матеріалів. Legrand – це 19% світового ринку інсталяційного електрообладнання і 15% ринку кабель-каналів.
Продукція Legrand розробляється на основі останніх наукових досягнень і відповідає високим стандартам європейської якості. Вона улюблена як професіоналами-електротехніками, так і кінцевими споживачами, адже вона відрізняється простотою в установці, зручністю в експлуатації, красивим і різноманітним дизайном. Вся продукція Legrand сертифікована на відповідність вимогам державних стандартів.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54