Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Сертифікація Panduit

Компанія “Едвансіс” стала сертифікованим інсталятором мережевих рішень Panduit. У лютому 2012 року було проведено навчання провідних фахівців компанії роботі з обладнанням Panduit, після чого було надано сертифікат, що підтверджує кваліфікацію наших фахівців. Статус PCI (Panduit Certified Installer) дозволяє надавати 25-річні виробничі та системні гарантії Замовникам на змонтовані СКС. У нашій компанії можна замовити проектування і монтаж СКС Panduit.
PANDUIT – це світовий лідер в розробці і виробництві засобів комунікацій, що пропонує повні рішення для забезпечення вимог сучасних споживачів. СКС PAN-NET – це високопродуктивні рішення з запасом на майбутнє. Її компоненти сконструйовані з урахуванням вимог найпередовіших додатків, таких як Voice over IP (VoIP), Power over Ethernet (PoE), а також останніх вимог по надійності і безпеки.
Рішення PANDUIT включають в себе: кабель, модульні коннектори для мідних кабелів типу “кручена пара” і для волоконної оптики, системи зонного каблирования, розетки та панелі, системи стійок, систем управління мережами на фізичному рівні, кабельні короби, системи транспортування оптичних кабелів, системи заземлення, кабельні стяжки і аксесуари, а також системи мережевої ідентифікації.
Глобальний сервіс і підтримка
PANDUIT розпорядженні глобальною мережею висококваліфікованих регіональних представників, які забезпечують замовників професійною підтримкою, консультаціями і обслуговуванням. Крім того, співпраця PANDUIT з сертифікованими партнерами, проектувальниками і системними інтеграторами гарантує замовнику виконання повного спектра робіт з побудови та впровадження СКС з подальшою підтримкою, дозволяючи знизити загальну вартість володіння.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54