Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Сертифікація R&M

Співробітники компанії Едвансіс мають досвід роботи з обладнанням R & M c 2006 року, постійно навчаючись і отримуючи сертифікати відповідності до вимог інсталяції рішень на обладнанні R & M. У другому кварталі 2013 року компанія Едвансіс отримала повний сертифікат відповідності інсталятора рішень R & M з можливістю надання для Замовника розширених гарантій і спеціальних умов.
 
Сьогодні продукти R & M затребувані в чотирьох сегментах ринку. Перший – побудова структурованих кабельних мереж (всього, що пов’язано з організацією високошвидкісної кабельної інфраструктури). У цьому сегменті основними замовниками компанії є системні інтегратори, проектні і монтажні організації, що працюють на ринку кабельних систем підприємств і офісів компаній.
Другий сегмент – ринок мереж загального користування та операторів зв’язку. Компанія R & M володіє унікальними технологіями, які дозволяють організувати високошвидкісний доступ до мережевих ресурсів підприємства будь-якого рівня з найвищим ступенем безпеки. Також сьогодні компанія успішно працює в сегменті спеціалізованих рішень для промислових підприємств і в сегменті житлових будинків.
Наявність міжнародного сертифікату якості ISO 9001, сертифікатів ДСТЗІ СБУ і УкрСЕПРО, гігієнічного висновку МОЗ України підтверджує високу якість запропонованих технологій і комплексних рішень виробництва R & M, а також їх відповідність вимогам споживачів в Україні.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54