Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

  • Главная
  • |
  • Новини
  • |
  • Сервіс Advisor SCADA став переможцем грантового проєкту “Кліматичні Інноваційні Ваучери”
Сервіс Advisor SCADA став переможцем грантового проєкту “Кліматичні Інноваційні Ваучери”

Раді повідомити, що 16 грудня 2022 року наш інноваційний продукт Advisor SCADA (хмарний сервіс енергоефективного керування об’єктами нерухомості) став переможцем грантового проєкту “Кліматичні Інноваційні Ваучери”. 13 українських компаній малого та середнього бізнесу отримали загалом близько 500 000 євро. Серед учасників компанії  з різних секторів економіки: сільське господарство, циркулярна економіка та ресайклинг, електромобільність; енергоефективність; ІТ та  транспорт. Кожна компанія отримала до 50 000 євро на розробку або впровадження технологій, що зменшують викиди парникових газів, підвищують енергоефективність і запобігають змінам клімату. Представники делегації Європейського Союзу в Україні, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Уряду України привітали нових бенефіціарів з перемогою.

Співзасновник та керуючий партнер групи компаній Advansys Group, Олександр Зміхновський, отримав нагороду та прийняв участь у церемонії он-лайн. Олександр наголосив, що “наш продукт вже впроваджується, як система автоматизації та диспетчеризації в нерухомості та завдяки гранту ми зможемо розвивати функціонал системи з енергозбереження та внести свій вклад в енергобезпеку України та Європейського Союзу. Наша мета надати можливість компаніям заощаджувати ресурси та зручно користуватись інструментами з арсеналу енергоменеджера. В умовах війни коли всі ресурси задіяні на перемогу ми будемо мати можливість розвивати напрямок та зберегти робочі місця”.

Проєкт «Кліматичні Інноваційні Ваучери» успішно впроваджується в Україні з 2017 року за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та фінансування Європейського Союзу. Є складовою програми ЄБРР «Центр трансферу фінансів та технологій у сфері зміни клімату» (FINTECC), що підтримується ЄС в рамках ініціативи EU4CLIMATE.

Advisor SCADA – хмарний сервіс ефективного керування  об’єктами нерухомості. Функціонал рішення забезпечує зниження до 50% експлуатаційних витрат та надає наступні вигоди від застосування:

  • Облік енергоресурсів з лічильників.
  • Моніторинг і контроль параметрів комфорту приміщення.
  • Дистанційне керування обладнанням, налагодження оптимальної роботи.
  • Сервісна диспетчеризація та попередження несправності обладнання.
  • Аналітичний центр енергоефективності.

 

Сервіс Advisor SCADA пропонує готові рішення для керуючих компаній, мережевого ритейлу, коворкінгу, спортклубів, бізнес-центрів, смарт-сіті. Розгортання сервісу Advisor SCADА не потребує значних капітальних інвестицій, він доступний за ціною та дуже гнучкий під потреби. Впроваджується на різних етапах будівництва, в тому числі для закінчених споруд та приміщень.

На сьогоднішній день енергозбереження та впровадження інновацій в енергетичному секторі - це головна топ тема у всій Європі, і наше рішення Advisor SCADA визвало неабияку зацікавленість та було позитивно сприйнято серед учасників заходу.
2022-10-17 16:31:25
Компанія Advansys Group прийняла участь в якості партнера в міжнародній виставці EXPO Real 2022, що проходила з 04.10.22  по  06.10.2022 в місті Мюнхен, Німеччина.
2022-10-21 15:15:01