Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Дерева-генератори

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці, технології стрімко розвиваються, і ось одна з компаній довела, що міські вітрові станції – реальність!
На перший погляд, це звичайне дерево в парку, але якщо подивитися уважно, то можна помітити, що ця конструкція не тільки красива, а ще й приносить багато користі. Такий незвичайний генератор енергії розробила французька компанія NewWind. Засновник компанії Jérôme Michaud-Larivière розповів, що якось раз, в дуже спекотний день він вийшов на прогулянку в парк Парижа і зауважив, як листя на деревах тремтять від нестачі повітря. Саме це явище природи надихнуло його спорудити конструкцію, яка допоможе Франції зробити ковток свіжої енергії. Вітряне дерево має 72 штучних листя, кожен з них є турбіною конічної форми. Завдяки своїй малій масі, турбіни можуть обертатися навіть від легкого вітерцю, що робить їх дуже енергоефективними, адже вони можуть виробляти енергію, в середньому, 280 днів у році.
Передбачувана потужність всіх турбін становить 3,1 кВт, що порівняно небагато, адже традиційні турбіни можуть виробляти до 5 МВт, але для цього їм потрібні сильні пориви вітру, вони будуть працювати менше днів в році. Потужності від турбін дерев буде досить для енергозабезпечення побутових приладів, освітлення вулиці або зарядки електромобілів. Дерево-генератор може забезпечувати енергією мережу загального користування, або бути корисним, як доповнення, до потужності конкретного будинку або комплексу.
Вітряний генератор французької компанії не тільки енергоеффектівен, а ще й радує око. Конструкція має розмір і форму реального дерева, тому може з легкістю прикрасити парки та алеї міста. До того ж, за словами розробників, вітряна станція повністю безшумна, адже зроблена з високоякісної сталі. Всі кабелі станції заховані усередині, що також важливо для безпеки і візуальної привабливості винаходи.
Вартість такого дерева-вітру близько € 29,500 (US $ 36500), але станція окупиться протягом декількох років. Акуратний дизайн сприяє тому, що такі станції можна «посадити» по всьому місту, а натомість отримати незвичайні міську скульптуру і енергію.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54