Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

OpenMind – це бізнес-захід для інвесторів, девелоперів, власників нерухомості, а також інших учасників, зацікавлених в сфері інвестицій в нерухомість. 11 лютого 2019 року у Києві в готелі Premier Palace була проведена конференція, організатором якої, було видавництво «Commercial Property».  Увага приділялася питанню інвестицій в житлову і комерційну нерухомість, їх перспектива в Україні, диверсифікації інвестиційних портфелів і т.д.

У діловій програмі конференції взяли участь представники девелоперських та консалтингових компаній, інвестиційних фондів, державних установ, галузевих організацій, фінансових установ, юридичних фірм, представники інших бізнес-напрямків. 

Окрему увагу було приділено інвестиціям та заходам економії в інженерній інфраструктурі об’єктів нерухомості. Даній тематиці була присвячена окрема сесія заходу, що показує зацікавленість інвесторів в актуальну тему ефективної інженерії.

Не оминула можливість презентувати актуальні ефективні інженерні рішення і компанія Advansys.

Комерційний директор компанії Advansys, Зміхновський Олександр, презентував кейси завершених проектів з прикладами ефективних інженерних рішень.

Для презентації були обрані приклади реалізованих проектів з типовими ефективними рішеннями окупністю від 1 до 3 років.

Нове будівництво з заходами оптимізації проектних рішень. Для прикладу був взятий проект будівництва заводу в Київській області, де компанія Едвансіс виконала повний комплекс інженерних мереж, як зовнішніх, так і внутрішніх. В процесі модернізації проектних рішень було знайдено порядка 20% економії капітальних інвестицій. Крім цього були запропоновані та реалізовані заходи утилізації тепла, які дали 30% економії на опаленні та окупились на протязі 1,5 року.

Проект нового будівництва з економією капітальних затрат. Для прикладу був взятий проект будівництва сучасного автоцентру міжнародного рівня. В даному проекті Advansys оптимізував проектні рішення з чистою економією капітальних інвестицій в 25%. В якості оптимізацій було використано обладнання українського виробництва та вітчизняна розробка системи управління інженерною інфраструктурою. Всі впроваджені технічні рішення пройшли перевірку по міжнародним стандартам, що підтверджує високу якість та перевагу використання українського обладнання на проектах з міжнародними стандартами якості.

Модернізація існуючого об’єкту. В якості приклада був презентований існуючий спортивний комплекс, який приймає офіційні міжнародні спортивні заходи. Компанія Едвансіс впровадила ряд енергоефективних заходів ще 2 року тому. Впроваджені заходи включали систему автоматизацію і диспетчеризацію інженерного обладнання та модернізацію існуючих кліматичних систем. Заміряна різниця використання енергоресурсів підтвердили окупність впроваджених заходів за 1,5 роки.

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54