Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

V Міжнародний Архітектурний Форум

Компанія Advansys взяла участь в V Міжнародному Архітектурному Форумі «Сучасна архітектура -сімбіоз раціональності і оригінальності», який відбувся в конференц-залі «Premier Palace Hotel».
У програмі форуму були представлені презентації проектів міжнародних архітекторів, передові тенденції в будівництві новітніх проектів в концепції сучасного міста.
Також в ході проведення заходу діяли кілька дискусійних майданчиків, на яких професіонали в сфері нерухомості змогли поділиться досвідом і ознайомиться з розробками і досягненнями кращих архітекторів України та світу.
Важливим аспектом в обговореннях форуму було питання енергоефективних рішень для комерційної та житлової нерухомості за нинішньої ситуації в країні. В рамках заходу комерційний директор Advansys Group Олександр Зміхновскій брав участь в дискусії на тему: «Енергоефективність будівель: case-марафон нових і реконструйованих проектів». Під час обговорення було наголошено на актуальності проведення оптимізації інженерних систем і скорочення енергоспоживання в ряді комерційних і житлових об’єктів нерухомості. Наша компанія Advansys акцентувала увагу на важливості підвищення якості робіт на об’єкті і впровадженні енергоефективних рішень, які дають переваги в енергозбереженні. Іноземні партнери підтримали ініціативи учасників заходу і поділилися досвідом зарубіжних девелоперів, які давно зрозуміли важливість таких рішень.
V Міжнародний Архітектурний Форум став гарною платформою для налагодження партнерських контактів з міжнародними та українськими компаніями. Дякуємо організаторам заходу і вітаємо з п’ятиріччям Форуму!

Вітряні турбіни ефективні для вироблення енергії та працюють найкраще, коли вони великі і встановлені високо, де швидкість вітру вище. З огляду на непривабливість і вимогливість до умов монтажу, використовувати такі вітряні станції в місті недоцільно. Але людство не стоїть на місці ...
2016-05-31 09:36:13
Дуже важливим моментом функціонування будь-якої будівлі, призначеного для використання груп людей є наявність ефективної системи кондиціонування і вентиляції. Хороша якість повітря і сприятливий мікроклімат безпосередньо впливає на ...
2016-06-24 15:11:54