Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

По запросу «» найдено 10 совпадений
10-12 квітня 2023 року компанія Advansys Group стала одним із спонсорів  Відкритої університетської студентської олімпіади з дисципліни «Енергетичний менеджмент», організованою Національним технічний університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Компанія Advansys Group завершила проєкт з реконструкції приміщення для нового відділення IBOX BANK на Хрещатику.
Компанія Advansys Group завершила інвестиційний проєкт* Регіональної газової компанії («РГК»), з будівництва метрологічного центру RGC-Metering Захід, де відбуватиметься повірка газових лічильників з усього західного регіону України.
16 грудня 2022 року наш інноваційний продукт Advisor SCADA став переможцем грантового проєкту “Кліматичні Інноваційні Ваучери”. Співзасновник та керуючий партнер групи компаній Advansys Group, Олександр Зміхновський, отримав нагороду та прийняв участь у церемонії он-лайн.
Основний напрямок організація і проведення навчання здобувачів вищої освіти за дуальною формою здобуття вищої освіти. Студенти вивчатимуть передові технології та отримають можливість подальшого працевлаштування.
Співзасновник та керуючий партнер групи компаній Advansys Group, Олександр Зміхновський, як представник українського бізнесу, прийняв участь у конференції G20 Young Entrepreneurs' Alliance та виступив з онлайн промовою про виклики, які випали на долю Українського бізнесу.
Енергетичний менеджмент – це управлінська та технічна діяльність персоналу об’єкту господарювання, що направлена на раціональне та ефективне використання паливно енергетичних ресурсів.
Компанія Advansys Group прийняла участь в якості партнера в міжнародній виставці EXPO Real 2022, що проходила з 04.10.22  по  06.10.2022 в місті Мюнхен, Німеччина.
На сьогоднішній день енергозбереження та впровадження інновацій в енергетичному секторі - це головна топ тема у всій Європі, і наше рішення Advisor SCADA визвало неабияку зацікавленість та було позитивно сприйнято серед учасників заходу.
Пілотний проект проходив з 19 липня по 30 серпня 2022 року з двома українськими підприємствами з ціллю допомогти їм вийти на європейські ринки.