Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

По запросу «» найдено 10 совпадений
Комплекс пристроїв, що складається з елементів, які забезпечують приєднання системи опалення та гарячого водопостачання до централізованої теплової мережі
Експертне інтерв'ю для Mind.ua від Олександра Зміхновського, співзасновника і керівного партнера Advansys Group, щодо Закону України 2392-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель»
Закінчено проект з реалізації комплексної інженерної інфраструктури бізнес-центру "Space4" з врахуванням міжнародних стандартів. Загальна площа робіт склала понад 5000 кв. м.
Блочно-модульні котельні - це окремі автономні транспортабельні установки або блоки установок, які укомплектовані всім необхідним опалювальним обладнанням.
З початку квітня цього року компанія Advansys Group та інші небайдужі компанії і волонтери долучились до розробки концепції розвитку міста Чернигів.
Збірка актуальних Законів України, стандартів та норм з енергоефективності. Обирайте та завантажуйте необхідну інформацію.
Освітлення будь-якого об'єкта носить як естетичний так і практичний характер. Світло може додати привабливості будь-якому дизайну, адже гра світла і тіней можуть змусити об'єкт виглядати набагато вигідніше і цікавіше.
Комплексні системи безпеки створюють комфортні умови роботи та життєдіяльності людини, повністю виключаючи чи знижуючи можливість виникнення небезпечних ситуацій.
IT складова будь-якого бізнесу з кожним днем ​​стає дедалі технологічнішим. Активне мережеве обладнання та обладнання архітектури уніфікованих комунікацій стали невід'ємною частиною офісу, без яких функціонування бізнесу неможливе.
Зелена енергетика стає природним складовим інженерного комплексу сучасного об'єкта. А інвестиції в альтернативну енергетику є вигідним капіталовкладенням.