Автосалон Bentley | Advansys Group

Консультация специалиста

Запросить консультацию специалиста и демонстрацию платформы

Спасибо За обращение

Автосалон Bentley

Компанія «Віннер Імпортс Україна» продовжує співпрацю з Bentley Motors, додавши розкішний бренд Bentley до свого портфоліо брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche. Новий автосалон відображає оновлений фірмовий стиль Bentley, джерелом натхнення для якого стала багата історія компанії в поєднанні з сучасними тенденціями в будівництві дилерських центрів класу люкс. Він містить приватну зону персоналізації, де клієнти можуть обрати один з численних відтінків пофарбування та варіантів шкіряної оббивки.

Bentley

В Україні відкрився єдиний офіційний дилерський центр Bentley Kyiv, шоурум якого є найбільшим у Європі й може вмістити до восьми автомобілів бренду. Споруда займає площу 1700 кв. м та є надсучасним взірцем дому Bentley. У сервісній зоні дилерського центру працюють лишень ті фахівці, що пройшли навчання на заводі бренду в місті Крю, Великобританія, та мають сертифікати відзнаки Bentley. Запрошуємо на відвідини: http://bit.ly/2IxVrJq

Опубліковано Winner Group Ukraine Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Інформація про замовника

Компанія «Winner Automotive» є офіційним дилером автомобілів марок Land Rover, Volvo, Ford, Jaguar і Bentley.

Впроваджені рішення. Строк реалізації - 7 місяців
  • Монтаж електроосвітлення виконано на основі обладнання українського бренда Yasa. Більшість дизайнерських світильників замінено на українські аналоги згідно бренд-бука замовника.
  • Система електроживлення виконана з розрахунку всіх поточних споживачів та з врахуванням перспективи потреб потужних електрозарядних станцій. Передбачено інтеграцію системи енергоменеджменту.
  • Інстальована система автоматизації та диспетчеризації інженерного обладнання. Впроваджено заходи економії завдяки інтеграції в систему моніторингу існуючого автоцентру. Замінено дороге рішення по управлінню освітленням Dali на рішення індивідуальної розробки на основі контролерів системи диспетчеризації
  • Впроваджена сертифікована структурована компьютерна мережа. Покриття WiFi безшовне та розраховане радіоплануванням.
  • Внутрішньомайданчикові мережі реалізовані з врахуванням потенціалу розвитку об’єкта. Закладені резерви дозволяють в подальшому модернізувати об’єкт без порушення благоустрою території.
  • Системи безпеки виконані з врахуванням вимог бренду. В’їзди та виїзди обладнані автоматизованими шлагбаумами. Впроваджено систему обмеження доступу до внутрішніх зон об’єкта. Відеоспостереження реалізовано з максимальним охопленням двору та зони технічного обслуговування.
  • Впровадження інженерних рішень відбувалось з розрахунку максимальних оптимізацій капітальних затрат та з врахуванням економічної експлуатації об’єкта.
Системи
Система мультимедіа, ІТ
Структурована кабельна система
Система автоматизації та диспетчиризації
Система безпеки (відеонагляд, СКД, охоронна сигналізація)
Роботи
Виконання ппроектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(Русский) Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.