Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Головний офіс компанії Adidas
Інформація про замовника

Компанія Advansys неодноразово співпрацювала з всесвітньо відомими компаніями, які мають свої представництва в Україні. У наших інженерів накопичено багатий досвід розробки та реалізації складних та масштабних проектів.

Цього разу полем нашої діяльності став головний офіс компанії Adidas, що знаходиться в м. Київ по вул. Гарматна, 4. Спеціалісти Advansys розробили та реалізували проект з модернізації системи вентиляції у відповідності до сучасних вимог та тенденцій у цій галузі.

Елементом системи стали вентиляційні машини Daikin VAM 2000FC. Вони ідеально підходять для офісних приміщень завдяки високій продуктивності та наднизькому рівню шуму від приточних та витяжних вентиляторів (до 42 Дб).

Ці пристрої здатні підігрівати свіже холодне повітря, що надходить до приміщення. Вхідний повітряний потік отримує до 77% тепла від нагрітого відпрацьованого повітря. Таким чином нівелюється різниця температурних режимів та усуваються протяги. Вентиляційні машини дозволяють встановити бажану температуру повітря та працюють в кількох режимах, незалежно від температури  повітря зовні.

Водночас це оптимальне рішення для приміщень, де постійно працюють люди, адже в рекуператорі немає перехресного забруднення повітря. Отже мікроби, віруси чи спори не надходять повторно до приміщення, що особливо важливо в зв’язку з епідемічною ситуацією в Україні.

Теплообмінник дозволяє увібрати надлишок вологи з відпрацьованого повітря. Завдяки ентальпійному рекуператору в приміщенні підтримується стабільний та комфортний рівень вологості. Тобто взимку усувається проблема надмірної сухості повітря, влітку – вологості.

До того ж вони виготовлені з екологічно чистих матеріалів і відповідають санітарним нормам.

Здоров’я та комфорт працівників Adidas відтепер в надійних руках.

Системи
Структурована кабельна система
Освітлення
Система безпеки (СКД, ВС, ОС)
Роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.