Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії Бітрікс 24
Інформація про замовника
📌 Ще одна чудова робота інженерів Advansys.
📝 Реалізовано комплекс інженерних систем з урахуванням головної вимоги Замовника – максимальний комфорт для співробітників з мінімальними затратами.
✅ В якості опалення та кондиціювання використали, передбачену бізнес-центром, штатну систему радіаторного опалення. Для більш тонкого налаштування кліматичних параметрів приміщень були передбачені фанкойли з плавним регулюванням подачі холоду або тепла в залежності від пори року.
✅ Цікавою особливістю системи водопостачання стала функція антизатоплення, що дає можливість уникнути аварійних ситуацій.
✅ Система освітлення реалізована на освітлювальному обладнанні ТМ ЯСА. Світлотехнічне обладнання ЯСА виготовляється виключно з комплектуючих провідних брендів та має значний запас потужності і функціональності. Світильники мають високу ресурсність та можливість регулювання інтенсивності освітлення при зміні призначення приміщень в процесі експлуатації.
✅ Також, для комфортної роботи персоналу та ефективної експлуатації офісу був передбачений комплекс слабострумних систем з якісним доступом до мережі інтернет, системою озвучування та контролю доступу до приміщень.
Системи
Структурована кабельна система
Освітлення
Система безпеки (СКД, ВС, ОС)
Роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.