Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

ТРЦ Космополіт
Інформація про замовника
🔺 ТРЦ Космополіт. Модернізація системи опалення, вентиляції та кондиціювання. Коротенький звіт по проекту від інженерів Advansys:
✅ Вентиляція
Встановлені припливно-витяжні установки з компресорно-конденсаторними блоками, що забезпечують ефективний переднагрів та передохолодження припливного повітря.
Також вентиляиійні установки укомплектовані високоефективними роторними рекуператорами, які можуть досягати до 90% ефективності.
Керування вентиляційної системи здійснюється за допомогою контролерів автоматики, що дають можливість максимально збалансувати роботу всієї системи.
✅ Кондиціювання
Інстальована мультизональна VRF система з канальними внутрішніми блоками. Дана система використовується в якості основного джерела тепло та холодопостачання орендованих приміщень та забезпечує рівномірний температурний режим в приміщеннях. Крім того, система працює з високим коефіцієнтом перетворення електричної енергії в теплову, що значно знижує експлуатаційні витрати.
🔸 В умовах наявних обмежень щодо виділених електричних потужностей при реконструкції, дане технічне рішення є одним з найефективніших.
Системи
Структурована кабельна система
Освітлення
Система безпеки (СКД, ВС, ОС)
Роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.