Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Mondelez Ukraine

«Монделіс Україна» є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, – найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок, а також другого найбільшого у світі виробника жувальної гумки. «Монделіс Україна» – це якісні бренди, що дарують смачні миті радості: «КОРОНА», MILKA; «ВЕДМЕДИК «БАРНІ», TUC, «Belvita!Добрий Ранок!»; «ЛЮКС»; DIROL, HALLS, PICNIC. Із 2003 року компанія з Києва відповідає за розвиток бізнесу на ринку Молдови, з 2005 року – на ринках Білорусі, Грузії, Вірменії та Азербайджану, а з 2008 року – також на ринках Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Монголії.

Інформація про замовника

Українське підприємство, що входить до групи компаній „Крафт Фудз Інк.”. Заснована у 1903 році, сьогодні ця компанія є однією з найбільших у світі по виготовленню продуктів харчування та напоїв.

Системи
Система отоплення, вентиляції та кондиціювання
Система відеоспостереження та контролю доступом
Структурована кабельна система
Роботи
Реалізація складних інженерних систем
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.