Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс Colgate
Інформація про замовника

Приблизно 1600 р. до н.е. китайці розробили «жувальні палички», які були зроблені з ароматичних гілок дерев ,щоб освіжити дихання.
Сучасну ж зубну щітку масово почали виробляти та використовувати в середині 19-ого століття.
Сьогодні ж однією з найбільш цікавих та технологічних компаній на ринку гігієни порожнини рота є компанія Colgate-Palmolive.
В 1806 році Уільям Колгейт відкриває компанію з виробництва крохмалю, мила й свічок у Нью-Йорку. В 1911 році Colgate розповсюджує два мільйона тюбиків зубної пасти та зубних щіток у школах та надає гігієністів для демонстрації чистки зубів. Вже у 1983 році представлено зубну щітку Colgate Plus. Сьогодні понад 1,6 млрд. зубних щіток Colgate продається щороку у всьому світі. Якщо ви складене їх одна до одної, з’єднавши в лінію, вона оперіже земну кулю 16 разів.

Сьогодні, коли обсяги продажу перевищують 15 млрд. доларів США, Colgate зосереджує свою діяльність на чотирьох базових напрямках: гігієна порожнини рота, особиста гігієна, догляд за оселею та харчування для домашніх тварин. Зараз компанія Colgate продає свою продукцію в більше ніж 200 країнах та територіях світу.

Інформація про об'єкт

Компанія «Колгейт-Палмолів » працює на ринку України з 1996 році і є одним з найбільш швидко та динамічно прогресуючих філіалів «Колгейт» в світі.

Компанія Advansys прийняла участь в ремонті нового офісу Colgate, виконавши комплекс будівельно-монтажних робіт: включаючи вентиляцію, кондиціювання, електроживлення, СКС та мультимедіа.

Виконані роботи
Системи
Система вентиляції та кондиціонування
Система електроживлення
Структурована кабельна система
Система мультимедіа
Роботи
Виконання проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пусконалагоджувальних робіт
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.