Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Eglo

 

 

Інформація про замовника

«EGLO» – міжнародний постачальник декоративних світлових рішень для житлових приміщень, компанія заснована в Тіролі(Австрія) і на сьогоднішній день представлена у всіх країнах світу.

«Егло Україна» реалізує рішення для дитячої, ванної кімнати, кухні, спальні, гостьового простору та освітлення вулиці. Продукція підприємства однаково якісно працює як у приміщенні так і на вулиці, дозволяє зонувати простір, розставити акценти чи навпаки — створити приємну, гармонійну атмосферу.

Завдяки постійному прагненню до інновацій та новинок у виробництві та дизайні, продукція «EGLO» має широкий попит серед різних покупців та постійно завойовує нові ринки збуту.

За останні 40 років компанія серйозно підсилила свої позиції, як виробника приладів інтер’єрного освітлення і стала одним з головних гравців на міжнародному ринку: у 2012 році було продано більше 15 мільйонів світильників в більш ніж 50 країнах на всіх континентах, а вже в 2015 у підприємства було придбано більш ніж 18 млн. ламп різних видів — світильники «EGLO» популярні у 132 країнах на 5 континентах.

Поряд з основним напрямком роботи компанія позиціонує себе як виробник ексклюзивних меблів. Продумані комбінації допоможуть отримати дійсно ефектні рішення в дизайні житлової площі.

На всі світильники «Егло Україна» діє гарантія, середній термін служби складає близько 15 років, а технічна експертиза гарантує безпечність продукції компанії, адже кожен світильник від «EGLO» проходить багатоступеневу систему контролю.

Команда Advansys в першу чергу рекомендує «Егло Україна»  як компанію з оригінальними рішеннями, які допомагають в повсякденному житті. Зручність використання та надійність світильників компанії дійсно вражає!

eglo_Photo1 eglo_photo2

Інформація про реалізовані рішення

В процесі роботи над офісним приміщенням «Егло Україна» компанія Advansys виконала проектування та монтаж системи електропостачання ,освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки( відеоспостереження, система контролю і управління доступом).

В першу чергу ми намагалися втілити в проект найбільш можливі енергоефективні рішення, які дозволять співробітникам споживати меншу кількість енергоресурсів та почувати себе максимально комфортно в роботі над найскладнішими та цікавими проектами замовників.

Інформація про об'єкт

У фірмовому магазині світла та декору «Егло Україна» на проспекті Правди 80, представлений широкий асортимент товару, серед якого можна придбати: класичні світильники, сучасні люстри, настільні лампи, торшери, споти, настінно-стельові світильники, точкові світильники, торшери, вуличні світильники, світлодіодні стрічки, галогенові, напівпровідникові та звичайні лампочки

Виконані роботи
Системи
Система електроживлення
Система електроосвітлення
Структурована кабельна система
Система відеоспостереження
Система контролю та управління доступом
Роботи
Виконання проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.