Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії Kinstellar

(Русский)  

 

Інформація про Замовника

Юридична фірма Kinstellar створена в 2008 році на базі чотирьох східноєвропейських офісів однієї з провідних британських юридичних фірм Linklaters. З тих пір керівництво відкрило ще 5 представництв у Белграді, Стамбулі, Алма-Аті, Софії та Києві.
Компанія Kinstellar консультує провідних інвесторів у країнах Європи і Центральної Азії. Репутація компанії, якість послуг, технічна досконалість і цілісність говорить сама за себе.
Маючи офіси у дев’яти країнах та понад 200 досвідчених юристів, компанія працює з найрізноманітнішими регіональними ринками, реально мінімізуючи ризики для своїх клієнтів.
В 2016 році авторитетне видання The Lawyer назвало Kinstellar юридичною фірмою року в Центральній Європі.
Клієнтами фірми є провідні міжнародні та регіональні корпорації, банки, фінансові інститути, державні органи, багатосторонні установи та міжнародні юридичні фірми з клієнтами, які вимагають високої якості юридичної допомоги в окремих юрисдикціях. Kinstellar працює з найбільш важливими і складними завданнями для клієнтів в різних галузях і секторах бізнесу.
Якість, послідовність і незалежність компанії не має собі рівних на наших ринках.

Київський офіс компанії

Київський офіс, що знаходиться в ТРЦ “Gulliver”, запущений в 2016 році командою висококваліфікованих юристів з багаторічним досвідом роботи над великими угодами в різних секторах бізнесу України.
В роботі над оснащенням київського офісу нами виконано проект електроживлення, освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом),а також системи охоронної сигналізації.

Офіс в Києві є інтегрованою частиною регіонального охоплення Kinstellar і забезпечує постійне обслуговування клієнтів в ключових спеціалізаціях компанії. Київська команда Kinstellar сильна в галузі вирішення спорів корпоративного права, M&A, банківської справи та фінансів.
Наша компанія Advansys очікує, що в такий динамічний та мінливий час для України київський офіс Kinstellar підвищить конкуренцію та, як наслідок, якість послуг на ринку юридичного бізнесу нашої держави.

kinstellar_photo4 kinstellar_photo3

(Русский) Киевский офис компании

(Русский) Киевский офис, находящийся в ТРЦ “Gulliver”, запущенный в 2016 году командой высококвалифицированных юристов с многолетним опытом работы над крупными сделками в различных секторах бизнеса Украины.
В работе над оснащением киевского офиса нами выполнен проект электропитания, освещения, структурированной кабельной системы, систем безопасности (видеонаблюдение, система контроля и управления доступом), а также системы охранной сигнализации.
Офис в Киеве является интегрированной частью регионального охвата Kinstellar и обеспечивает постоянное обслуживание клиентов в ключевых специализациях компании. Киевская команда Kinstellar сильна в области разрешения споров корпоративного права, M & A, банковского дела и финансов.
Наша компания Advansys ожидает, что в такой динамичный и изменчивый время для Украины киевский офис Kinstellar повысит конкуренцию и, как следствие, качество услуг на рынке юридического бизнеса нашего государства.

Виконані роботи
Системи
Система електроживлення
Система електроосвітлення
Структурована кабельна система
Система відеоспостереження
Система контролю та управління доступом
Система охоронної сигналзації
Роботи
Виконання проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
 
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(Русский) Очень важным моментом функционирования любого здания, предназначенного для использования групп людей является наличие эффективной системы кондиционирования и вентиляции.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.