Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Офіс компанії Kinstellar
Інформація про Замовника

Юридична фірма Kinstellar створена в 2008 році на базі чотирьох східноєвропейських офісів однієї з провідних британських юридичних фірм Linklaters. З тих пір керівництво відкрило ще 5 представництв у Белграді, Стамбулі, Алма-Аті, Софії та Києві.
Компанія Kinstellar консультує провідних інвесторів у країнах Європи і Центральної Азії. Репутація компанії, якість послуг, технічна досконалість і цілісність говорить сама за себе.
Маючи офіси у дев’яти країнах та понад 200 досвідчених юристів, компанія працює з найрізноманітнішими регіональними ринками, реально мінімізуючи ризики для своїх клієнтів.
В 2016 році авторитетне видання The Lawyer назвало Kinstellar юридичною фірмою року в Центральній Європі.
Клієнтами фірми є провідні міжнародні та регіональні корпорації, банки, фінансові інститути, державні органи, багатосторонні установи та міжнародні юридичні фірми з клієнтами, які вимагають високої якості юридичної допомоги в окремих юрисдикціях. Kinstellar працює з найбільш важливими і складними завданнями для клієнтів в різних галузях і секторах бізнесу.
Якість, послідовність і незалежність компанії не має собі рівних на наших ринках.

Київський офіс компанії

Київський офіс, що знаходиться в ТРЦ “Gulliver”, запущений в 2016 році командою висококваліфікованих юристів з багаторічним досвідом роботи над великими угодами в різних секторах бізнесу України.
В роботі над оснащенням київського офісу нами виконано проект електроживлення, освітлення, структурованої кабельної системи, систем безпеки (відеоспостереження, система контролю та управління доступом),а також системи охоронної сигналізації.

Офіс в Києві є інтегрованою частиною регіонального охоплення Kinstellar і забезпечує постійне обслуговування клієнтів в ключових спеціалізаціях компанії. Київська команда Kinstellar сильна в галузі вирішення спорів корпоративного права, M&A, банківської справи та фінансів.
Наша компанія Advansys очікує, що в такий динамічний та мінливий час для України київський офіс Kinstellar підвищить конкуренцію та, як наслідок, якість послуг на ринку юридичного бізнесу нашої держави.

kinstellar_photo4 kinstellar_photo3

Виконані роботи
Системи
Система електроживлення
Система електроосвітлення
Структурована кабельна система
Система відеоспостереження
Система контролю та управління доступом
Система охоронної сигналзації
Роботи
Виконання проектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
 
«АВТ Баварія», офіційний імпортер BMW, MINI, ALPINA і дилер Rolls-Royce на території України...
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.