Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

ТРЦ "River Mall"
Інформація про замовника

Багатофункціональний комплекс розташований на Лівому березі Києва з площею до 140000 м2 . Охоплює різноманітний асортимент магазинів, закладів громадського харчування, розважальних зон для різної вікової категорії, офісних приміщень та наземний, підземний, водяний паркінг. Проект ТРЦ River Mall розроблений в співдружності відомих міжнародних та української компанії ТОВ “Архпассаж Україна”. Концепцію ТРЦ розробив директор Central Eastern Europe Chapman Taylor (Прага) Джон Хейл. Завдання рішення освітлення фасаду комплексу і його інтер’єрів вирішила міжнародна компанія SCOTT LIGHTING, а організацією трафіку автотранспорту до комплексу і зручних парковок займалася міжнародна компанія ETC (European Transportation Consultancy).

Впроваджені рішення. Строк реалізації 7 місяців
  • Розроблена концепція безкоштовного WiFi з якісним Firewall та надійною системою маршрутизації. Відказостійкість системи IT реалізовано за рахунок ієрархічної структури системи та резервування обладнання.
  • Підготовлено та впроваджено концепцію автоматизовану систему паркінгу для автомобілів. Особливістю системи є не тільки можливість автоматизованого обліку паркомісць, а ще й допомога відвідувачам візуально легше знаходити вільні місця.
  • Впроваджена система відеоспостереження дозволяє спостерігати за всіма основними зонами з можливістю автоматичної фіксації подій.
  • Розроблено та впроваджено концепцію систему контролю та управління доступом з обмеженням відвідувачів до технічних зон та з можливістю зонального розподілення доступу персоналу.

 

Системи
Структурована кабельна система
Освітлення
Система безпеки (СКД, ВС, ОС)
Роботи
Монтажні роботи
Пуско-налагоджувальні роботи
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.