Specialist consultation

Request specialist advice

Thank you for contacting

ZEO Alliance

(Українська) Procter & Gamble — американська транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою у місті Цинцинаті, штат Огайо, США, яка має регіональні представництва в більш ніж вісімдесяти країнах. Більш ніж 80% продукції заводу експортується до країн Східної та Західної Європи, а також Північної та Латинської Америки. Сьогодні в Procter&Gamble в Україні, включаючи заводи в містах Бориспіль та Покров, напряму зайнято майже 2000 чоловік. P&G представляє на ринку України більш ніж 40 торгових марок. Від часу своєї появи на українському ринку компанія постійно займається благодійністю.
Перед компанією Advansys стояла ціль забезпечити побудову якісної електричної мережі, від якої функціонуватимуть виробничі потужності на об’єкті.

(Українська) Рішення
(Українська) Впроваджені системи
(Українська) Система електропостачання
(Українська) Сучасна система внутрішнього та зовнішнього електроосвітлення
(Українська) Система електроживлення
(Українська) Виконані роботи
(Українська) Проектування інженерних систем
(Українська) Монтаж інженерних систем
(Українська) Пусконаладка інженерних систем
(Українська) Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування
The residential complex “L-QuarterL” can be found on the side street of V. Vasilevsky Blvd. V. Gavel in the Solom'yansky district of metro Kyiv. The complex includes 5 sections 7 to 25 over 25.
(Українська) В 2016 році компанія Advansys завершила роботи на черговому об’єкті мережі кінотеатрів «Планета-Кіно». На сьогоднішній день багаторічне співробітництво з рядом виконаних проектів переросли в стратегічне партнерство. Ми пишаємось можливістю співпраці та бажаємо компанії «Планета-Кіно» розвитку, процвітання і вдячних клієнтів на довгі роки
Наша компанія за останні кілька років взяла участь в будівництві цілого ряду кінотеатрів «Планета-Кіно» в різних містах України. Це кінотеатри в містах: Київ, Суми, Ялта, Львів та Одеса.
A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.