Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Умови використання
  1. Загальні.

Власником веб-сайту https://advansys.ua є Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕДВАНСІС ГРУП” (надалі скорочено –  «Едвансіс Груп») , юридична особа, зареєстрована і діє відповідно до вимог законодавства України. Використовуючи цей сайт або його вміст, будь то безпосередньо або через третю особу, ви погоджуєтеся з тим, щоб бути юридично пов’язаними і діяти відповідно до цих Умов використання. Зокрема, ви погоджуєтеся не вчиняти дії, заборонені відповідно до пунктів 2-4 нижче. Якщо ви не згодні з цими Умовами використання, ви не маєте права і не погоджуєтеся використовувати цей веб-сайт або його вміст.

  1. Дозволене використання.

Користувачам не дозволяється використовувати цей веб-сайт і будь-які веб-сторінки та/або дані, які проходять через веб-домен на https://advansys.ua), його базові комп’ютерні програми (включаючи інтерфейси прикладного програмування ( «APIs»), доменні імена, уніфіковані покажчики ресурсів ( «URL»), бази даних, функції або їх вміст, крім як для приватних, некомерційних цілей. Використання будь-якої автоматизованої системи або програмного забезпечення, незалежно від того, чи використовується воно третьою стороною або іншим чином, для вилучення будь-яких даних з цього сайту в комерційних цілях ( «аналіз екранних даних» ») заборонено.

«Едвансіс Груп» залишає за собою право робити такі дії, які він вважатиме за необхідні, включаючи проведення судових розглядів без попереднього повідомлення, щодо будь-якого несанкціонованого використання даного веб-сайту.

  1. Інтелектуальна власність.

На всю інформацію, дані, базові комп’ютерні програми (включаючи API), доменні імена, URL-адреси, бази даних і матеріали, представлені на цьому веб-сайті, включаючи імена, логотипи, опис послуг, ціни і т. д., а також колірні схеми і їх розташування на веб-сайті поширюються авторські права, права на товарні знаки, права на базу даних та/або інші права на інтелектуальну власність. Ви можете використовувати такий контент тільки в суворій відповідності з дозволеними особистими некомерційними цілями. Будь-яке інше використання та/або відтворення такого контенту без попередньої письмової згоди «Едвансіс Груп» заборонено і буде являти собою порушення цих Умов використання та може порушувати права «Едвансіс Груп» на інтелектуальну власність.

  1. Обмежена відповідальність.

«Едвансіс Груп» не нестиме відповідальність за будь-які збитки та/або збитки, що виникли в результаті використання даного веб-сайту або будь-якого іншого веб-сайту, на який даний веб-сайт надає посилання, та/або використання інформації, представленої на цьому або будь-якому такому іншому веб-сайті.

  1. Контакти власника.

ТОВ «Едвансіс Груп», 02125, м. Київ, вул. Старосільська, 1, офіс 21.

Тел. +38 044 390 11 87, info@advansys.ua