Specialist consultation

Request specialist advice

Thank you for contacting

Planeta Kino

(Українська) Планета Кіно — ексклюзивний представник технологій IMAX і 4DX в Україні. Перший кінотеатр мережі відкрили у Києві 2008 року. Сьогодні мережа Планета Кіно по всій Україні налічує 7 кінотеатрів, разом в яких розміщується 49 екранів.Наша компанія за останні кілька років взяла участь в будівництві цілого ряду кінотеатрів «Планета-Кіно» в різних містах України. Це кінотеатри в містах: Київ, Суми, Ялта, Львів та Одеса.

Перший кінотеатр IMAX в Україні відкрився 20 вересня 2008 року у місті Києві. У червні 2016 року в ТРЦ “Блокбастер” відбулося відкриття кінотеатру Планета Кіно з оновленим залом IMAX, кінозалом 4DX, 8 залами з технологією CINETECH+ та 3 зали-кіноресторани RE’LUX. У поточному році нами виконано монтаж структурованої кабельної системи, системи мультимедіа (система озвучування і система відеовідображення), а також комплекс систем безпеки (відеоспостереження, охоронна сигналізація, система контролю і управління доступом) .

Мережа кінотеатрів в місті Одеса представлена залами Планета Кіно з IMAX, 4DX у торговельно-розважальному центрі “City Center”, які були відкриті 29 травня 2014 року, а також комплексом у ТРЦ “City Center Котовський”, відкритого 15 травня 2014 року (5 залів CINETECH+).Наша компанія Advansys приймала участь у реалізації даних об’єктів, виконавши роботи з проектування та монтажу структурованої кабельної системи, системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення.У Львові кінотеатр Планета Кіно з технологією IMAX відкрився 16 грудня 2010 року у торговельно-розважальному центрі “King Cross Leopolis“. 25 вересня 2015 року мережа Планета Кіно відкрила у Львові 2-ий кінотеатр у ТЦ “Forum Lviv” з 4DX залом і 5 залами з технологією СINETECH+.
Advansys працював з структурованими кабельними системами, а також системами контролю та управління доступом.В Ялті кінотеатр Планета Кіно з залом з технологією IMAX 3D відкрився 25 травня 2013 року у будівлі кінотеатру “Сатурн”. Наша компанія займалась проектуванням і монтажем системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення, структурованої кабельної системи .На жаль, починаючи з серпня 2016 року кінотеатр більше не належить до української мережі та називається “Сатурн IMAX”.

(Українська) Виконані об'єкти мережі "Планета-Кіно"
(Українська) Планета Кіно в м.Львів ТРЦ "King Cross"
(Українська) Планета Кіно в м.Львів ТЦ "Forum Lviv"
(Українська) Планета Кіно в м.Ялта
(Українська) Планета Кіно в м.Одеса ТРЦ "City Centre"
(Українська) Планета Кіно в м.Одеса ТРЦ "City Centre Котовський"
(Українська) Планета Кіно в м.Київ РЦ "Блокбастер"
(Українська) Планета Кіно в м.Суми "Мануфактура"
(Українська) Впровадженні системи
(Українська) Структуровані кабельні системи
(Українська) Системи охоронної сигналізації
(Українська) Системи контролю і управління доступом
(Українська) Системи відеонагляду
(Українська) Системи відео-стін
(Українська) Акустичні системи та системи озвучування
(Українська) Сучасні системи відеовідображення
(Українська) Виконані роботи
(Українська) Проектування інженерних систем
(Українська) Монтаж інженерних систем
(Українська) Пусконалагоджувальні роботи інженерних систем
(Українська) Гарантійне і післягарантійне обслуговування
(Українська) -
The residential complex “L-QuarterL” can be found on the side street of V. Vasilevsky Blvd. V. Gavel in the Solom'yansky district of metro Kyiv. The complex includes 5 sections 7 to 25 over 25.
One of the best sports complexes in Ukraine - Liko Sports Center
A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.