Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Планета Кіно

В 2016 році компанія Advansys завершила роботи на черговому об’єкті мережі кінотеатрів «Планета-Кіно». На сьогоднішній день багаторічне співробітництво з рядом виконаних проектів переросли в стратегічне партнерство. Ми пишаємось можливістю співпраці та бажаємо компанії «Планета-Кіно» розвитку, процвітання і вдячних клієнтів на довгі роки
Наша компанія за останні кілька років взяла участь в будівництві цілого ряду кінотеатрів «Планета-Кіно» в різних містах України. Це кінотеатри в містах: Київ, Суми, Ялта, Львів та Одеса.

Планета Кіно — ексклюзивний представник технологій IMAX і 4DX в Україні. Перший кінотеатр мережі відкрили у Києві 2008 року. Сьогодні мережа Планета Кіно по всій Україні налічує 7 кінотеатрів, разом в яких розміщується 49 екранів.Наша компанія за останні кілька років взяла участь в будівництві цілого ряду кінотеатрів «Планета-Кіно» в різних містах України. Це кінотеатри в містах: Київ, Суми, Ялта, Львів та Одеса.

Перший кінотеатр IMAX в Україні відкрився 20 вересня 2008 року у місті Києві. У червні 2016 року в ТРЦ “Блокбастер” відбулося відкриття кінотеатру Планета Кіно з оновленим залом IMAX, кінозалом 4DX, 8 залами з технологією CINETECH+ та 3 зали-кіноресторани RE’LUX. У поточному році нами виконано монтаж структурованої кабельної системи, системи мультимедіа (система озвучування і система відеовідображення), а також комплекс систем безпеки (відеоспостереження, охоронна сигналізація, система контролю і управління доступом) .

Мережа кінотеатрів в місті Одеса представлена залами Планета Кіно з IMAX, 4DX у торговельно-розважальному центрі “City Center”, які були відкриті 29 травня 2014 року, а також комплексом у ТРЦ “City Center Котовський”, відкритого 15 травня 2014 року (5 залів CINETECH+).Наша компанія Advansys приймала участь у реалізації даних об’єктів, виконавши роботи з проектування та монтажу структурованої кабельної системи, системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення.У Львові кінотеатр Планета Кіно з технологією IMAX відкрився 16 грудня 2010 року у торговельно-розважальному центрі “King Cross Leopolis“. 25 вересня 2015 року мережа Планета Кіно відкрила у Львові 2-ий кінотеатр у ТЦ “Forum Lviv” з 4DX залом і 5 залами з технологією СINETECH+.
Advansys працював з структурованими кабельними системами, а також системами контролю та управління доступом.В Ялті кінотеатр Планета Кіно з залом з технологією IMAX 3D відкрився 25 травня 2013 року у будівлі кінотеатру “Сатурн”. Наша компанія займалась проектуванням і монтажем системи відеоспостереження, контролю і управління доступом, фонового озвучування, охоронної сигналізації, системи відеовідображення, структурованої кабельної системи .На жаль, починаючи з серпня 2016 року кінотеатр більше не належить до української мережі та називається “Сатурн IMAX”.

Виконані об'єкти мережі "Планета-Кіно"
Планета Кіно в м.Львів ТРЦ "King Cross"
Планета Кіно в м.Львів ТЦ "Forum Lviv"
Планета Кіно в м.Ялта
Планета Кіно в м.Одеса ТРЦ "City Centre"
Планета Кіно в м.Одеса ТРЦ "City Centre Котовський"
Планета Кіно в м.Київ РЦ "Блокбастер"
Планета Кіно в м.Суми "Мануфактура"
Впровадженні системи
Структуровані кабельні системи
Системи охоронної сигналізації
Системи контролю і управління доступом
Системи відеонагляду
Системи відео-стін
Акустичні системи та системи озвучування
Сучасні системи відеовідображення
Виконані роботи
Проектування інженерних систем
Монтаж інженерних систем
Пусконалагоджувальні роботи інженерних систем
Гарантійне і післягарантійне обслуговування
-
Житловий комплекс «L-КвартаЛ» знаходиться на перетині вулиці В.Василевської та бул.В.Гавела в Солом'янському районі м. Києва. Комплекс включає в себе 5 секцій від 7 до 25 поверхів.
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.