Консультація спеціаліста

Запросити консультацію спеціаліста

Дякуемо за звернення

Автосалон Bentley

Компанія «Віннер Імпортс Україна» продовжує співпрацю з Bentley Motors, додавши розкішний бренд Bentley до свого портфоліо брендів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche. Новий автосалон відображає оновлений фірмовий стиль Bentley, джерелом натхнення для якого стала багата історія компанії в поєднанні з сучасними тенденціями в будівництві дилерських центрів класу люкс. Він містить приватну зону персоналізації, де клієнти можуть обрати один з численних відтінків пофарбування та варіантів шкіряної оббивки.

https://www.facebook.com/WinnerGroupUkraine/videos/2576528549026058/

Інформація про замовника

Компанія «Winner Automotive» є офіційним дилером автомобілів марок Land Rover, Volvo, Ford, Jaguar і Bentley.

Впроваджені рішення. Строк реалізації - 7 місяців
  • Монтаж електроосвітлення виконано на основі обладнання українського бренда Yasa. Більшість дизайнерських світильників замінено на українські аналоги згідно бренд-бука замовника.
  • Система електроживлення виконана з розрахунку всіх поточних споживачів та з врахуванням перспективи потреб потужних електрозарядних станцій. Передбачено інтеграцію системи енергоменеджменту.
  • Інстальована система автоматизації та диспетчеризації інженерного обладнання. Впроваджено заходи економії завдяки інтеграції в систему моніторингу існуючого автоцентру. Замінено дороге рішення по управлінню освітленням Dali на рішення індивідуальної розробки на основі контролерів системи диспетчеризації
  • Впроваджена сертифікована структурована компьютерна мережа. Покриття WiFi безшовне та розраховане радіоплануванням.
  • Внутрішньомайданчикові мережі реалізовані з врахуванням потенціалу розвитку об’єкта. Закладені резерви дозволяють в подальшому модернізувати об’єкт без порушення благоустрою території.
  • Системи безпеки виконані з врахуванням вимог бренду. В’їзди та виїзди обладнані автоматизованими шлагбаумами. Впроваджено систему обмеження доступу до внутрішніх зон об’єкта. Відеоспостереження реалізовано з максимальним охопленням двору та зони технічного обслуговування.
  • Впровадження інженерних рішень відбувалось з розрахунку максимальних оптимізацій капітальних затрат та з врахуванням економічної експлуатації об’єкта.
Системи
Система мультимедіа, ІТ
Структурована кабельна система
Система автоматизації та диспетчиризації
Система безпеки (відеонагляд, СКД, охоронна сигналізація)
Роботи
Виконання ппроектної документації
Виконання монтажних робіт
Виконання пуско-налагоджувальних робіт
Один з найкращих спортивних комплексів України - спортивний центр «Ліко»
(English) A very important point in the functioning of any building intended for the use of groups of people is the availability of an effective air conditioning and ventilation system.
Zeo Alliance - одна з найбільших IT-компаний Європи з центральним офісом в Києві.